Tesit sa z niecoho, ale ako?

Príspevok v téme: Tesit sa z niecoho, ale ako?
TommyRobredo

Ahoj.Trpim depresiami...Co ma ale najviac stve ze ma nic nenaplnuje, z nicoho sa neviem tesit...mam 25 rokov, hrajem zavodne tenis, no akonahle pride na zapas, tak som v strese, neuzijem si ho, a moje ruky nedokazu zvladnut hru ako na treningu.Jednoducho na trenibgu som to ja, ale ked pride na klucove momenty tak je hotovo...Ako to prekonat? Strasne ma stve, ze mam natrenovane,venujem tomu dost casu a nedari sa mi...Liecim sa uz par rokov na depresiu...poradte nieco

Brigita232

ak ti to robi problem, preco teda hras tenis zavodne, preco nie len pre zabavu? ked mi nieco nerobi dobre, tak to nebudem robit a hotovo. kazdy mame inu psychiku, niekto je skvely hudobnik, ale nedokaze vystupit pred publikom a pod. nic natom nie je, su to normalne emocie, preco hned z toho robit vedu...

Mesačný princ

Kycera - a kde sa taký tréner hľadá? Pretože stále nejako neviem nič nájsť, tak nech niečo robí a trénuje. Daj vedieť :D

medikamentus

Maly panko som na to, aby som hodnotil. Ale podla mna toto nie je depresia v pravom zmysle. Ak by si trpel naozaj depresiou, tak ta na kurt nedotiahne ziadna sila. V tazkej depresii sa clovek ani neodlepi z postele. Ale ja verim, ze mas problem a radim vyhladat dobru kognitivnobehavorialnu terapiu. Samozrejme zvolnit z tempa.

Ipsik

To bude "len" vekom. Nie každý sa narodil ako rodený herec. Keď ideš hrať tenis, tak to je akoby si im spravil divadelné predstavenie. Keď začneš mať trému, tak choď k rozhodcovi a povaď sa s ním, že tú lobdičku zle videl, ale napokon mu daj za pravdu. On sa na teba usmeje, ty naň a potom sa pusť do súpera, doň a keď ťa napáli, tak doň soť.

Bnb

Jednoducho, ehm aj keď to nieje až také jednoduché, si musíš predstaviť, že si s stále na tom tréningu. Chce to cvik, no mne osobne to pomohlo.