Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Samota

Príspevok v téme: Samota
Jannko

Cítim sa byť strašne sám ,vlastne som nemám kamarátov nemám vlastne nikoho a už ma chytá zúfalstvo sem tam si aj poplačem už nevládzem ďalej ,nemám ani proste kam chodiť , sem tam si chodím sadnúť na námestie pozerám na ľudí a ticho závidím ako spolu ľudia sedia a zabávajú sa alebo sedia na terase a popíjajú. Aký zmysel má takýto život? som nič obyčajná nula niekedy si dokonca prajem aby ma už konečne zrazilo auto ale potom si uvedomím ,že ani to by nebolo bohviečo na pohrebe by bol maximálne tak farár a páni čo ma zakopú a z hora by som sa od hanbi červenal.

Ipsik

Nič, idem pozerať dvojku, dúfam, že nástroje za tých pätnásť minút už naladili, lebo neviem, čo si mám o tom myslieť.

medikamentus

Nerob ziadne vylomeniny. Ano, si sam. Aj ked si myslim, ze predsa len niekoho mas. Aj moja suseda je sama a ledva taha nohy o barliach. Mam manzelku a deti a predsa som sam. Tucna babka vedla vo vchode je sama.Zomrel jej muz a aj syn. Ma dvoch psikov. Kazdy je vlastne sam.
Daj kontakt na seba. Mal by som ti co poveda a rad.. ahoj

Ipsik

Ja si myslím, že samota je super. Mať všetok ten čas len pre seba a pre najbližších nie je zlé. Ver mi, keď som bol jeden čas medzi ľuďmi, tak som bol viac sám, než keď som sám. Ja osobne nestojím o žiadnu spoločnosť. Niet nad samotu. Hlavne never nikomu, lebo ťa len siahnu do toho bahna, v ktorom sa sami nachádzajú. A ak sa toto týkalo mňa - ha, ha, tak si trafil presne vedľa:-)
Tak ako, zrušili tú tému? Admin, kde si? Mama, mama, kde mám mliečko? Hyniem, už hyniem, och, už je po mne. Mliečko, mliečko!!!
Kde je moja fľaša s mliečkom? Kde je môj medvedík? Cumlík?