Chcem si nájsť priateľa

Príspevok v téme: Chcem si nájsť priateľa
Ute

Som úplne normálna žena a chcem si nájsť priateľa. V živote som veľa šťastia nemala a zostala som "single". Všade okolo seba vidím šťastné páry, iste sú aj problémy, ale kto by ich nemal? Vôbec si nemyslím, že sú všetky vzťahy len problematické a zlé. Práve naopak. Neviem, kto má záujem rozširovať len správy o zlých medziľudských vzťahoch, ani neviem prečo to robí, ale robí to; a týmto mu odkazujem, pravdaže môžem hovoriť iba za seba - a
teda týmto mu odkazujem, že mňa sa zlo, ktoré propaguje netýka. Ďakujem mu za porozumenie.

Ute

zdradca
ja nepotrebujem byť zaľúbená, na to som už, bohužiaľ, pristará. A okrem toho, na také zaľúbenia, aké asi máš na mysli - vyjadril si sa, že keď okolo nás je toľko zaľúbených, tak na také zaľúbenia ja ani nemám čas. Ale určite by som si našla čas pre mne blízku dušu.

Ute

MP veľa šťastia mi nepraj, lebo túto vetu používajú zlomyseľný ľudia, zakomplexovaní slabosi, ktorí práve neoplývajú schopnosťou mať nejaké šťastné, osobné partnerské, blízke vzťahy...a okrem toho ja osobne už jednu veľmi dávnu skúsenosť s prianím "veľa šťastia" mám a viem o tom svoje. A aj o tvojom prianí veľa šťastia viem svoje...niečo by som ti ešte chcela povedať - vieš, niektoré veci sú v živote neúnosné.

zdradca

Ja si chcem najst priatelku. Ani mna uz nebavi byt ,,single,, ked kolo mna je tolko zalubenych. Odkial si? Staci ked napises okres.