Domyleny a nervozny

Príspevok v téme: Domyleny a nervozny
Tosom ja

Caute moj problem je ze sa neviem pohnut z miesta niekam a som casto nekludny a nervozny. Mam vysoku skolu pracujem v istej fakbrike ako robotnik mal som dvojrocny vztah a citim sa tak sam niekedy.....byvam s rodicmi pracoval som aj v zahranici momentalne som doma....myslim si ze mam teraz najlepsie roky a neviem co so sebou.... ci mam vyskusat zahranicie alebo vydrzat tam kde som...... mate chalani podobne problemy ?

homeopat

Mas proste zle obdobie. Raz sme hore, potom dole, ved to pozname.
Nerob ale unahlene rozhodnutia. rozmyslaj, co ti chce tato situacia ukazat, co sa mas z nej naucit. Mozno ak utecies, zmenis pracu, bydl., vztah, dostanes sa znova do tej istej situacie. Neukvapuj sa a otoc pozornost dovnutra. Bude aj lepsie ... drzim palecky

torolkozo

Asi lepsie sa porozpravat s priatelkou a riesit veci vo dvojici, lebo kto uz ti tu na fore pomoze? Napriklad do zahranicia, ale spolu. Alebo do podnajmu, ale spolu. Do ineho mesta, napriklad do BA, pokial tam nebyvate. Skusat, hladat ine prace, lepsie platene. S VS ako robotnik vo fabrike je asi dost frustrujuce, nic prijemne veru. Vypocut si aj jej nazor, jej pohlad na vec. Riesit veci spolocne.