Eutanázia

Príspevok v téme: Eutanázia
deamons

Prečo nás ťažko psychicky trpiacich nenechaju odist v tichosti slušnosti, humánnosti, bez morálneho psychického a fyzického úpadku osobnosti? Je nutné nás roky ničiť liekmi, elektrošokmi bez významného efektu na chorobu, zato so zničujucimi nasledkami na intelekt a socialny úpadok. Je to asi fakt velký biznis držať nas pri živote. Ešte jedno musim , našetrit peniažky na holandsko.

prave precitane

aj jezis podstupil eutanaziu a to rovno na krizi ked poziadali vojaka aby prepichol jeho bok kopijov a ukoncil tak jeho trapenie.....kopija osudu ze?...a nebolo to zadara ....ako uvadzaju tak za zlatak....stale plati ze historiu pisu vitazi a na nas je aby sme sa dopatrali aj nejakej pravdy

Prave som citala toto vyjadrenie. Co si o nom myslite? Iny pohlad. Dobry ci zly?

Tomas12345

Ty nemusis nasetrit peniazky na eutanaziu v Holandsku , ty sa priprav na to že budes coskoro zdrava a s chutou do života. Preto cakam že my napises na mail tomas55555@centrum.cz popises tvoje problemy a ja ti poradim , podporim :)

lLily

co ja vim...po samovrahovi Lubitzovi, ktori so sebou "stiahol" aj inych nevinnych ludi som si povedala, ze samovrahov budem podporovat v ich cine, bo vzdy je lepsie, ked zlikviduju sami seba, nez by im preplo a otocili by to na vrazdu druhych, ale uz mi je to volajak jedno a vravim si, ze kto umriet chce, nech umre, bo kazdy ma k takej volbe az privelmi dobry dovod na to, aby ostaval zbytocne nazive a otravoval zivoty tym, ktorych vlastne ani nezaujima

samovrahovia zvacsa zili v uplne plytkych vztahoch, nikto ich sktuocne nikdy nemiloval ani oni nikoho, za co si mohli do znacnej miery aj sami, bo take vztahy rozvijali. Netyka sa to vsetkych samovrahov, ale prevaznej vacsiny, dokonca i deti.

Clovek, ktory niekoho miluje by milovanej osobe nieco takeho v zivote nespravil - ze ju necha na tomto svete a odide si takym sposobom.

ipsik

Ja neviem aku mam chorobu ale skapat nechcem. Mne je to jedno. Mam zodpovednost a nemam cas riesit svoje taraniny. Ak sa zabijes, tak za nic nestojis.

sorad

skus drogy"marihuana,pervitin,....su ojedinele pripady kedy to pomoze lepsie ako eutanazia...mozno si este neskusil vsetko

Ipsik

Kúp si psíka, po mesiaci mu isto budeš vedieť podať labku. Ja viem dokonca aj sadnúť na povel. Môj pes mi chce dokonca vybaviť aj papiere u veterinára. Aj ty máš papiere? A od čoho ak sa môžem opýtať? Ale čo máš v hlave? Keď máš papiere, tak si za vodou.
Mesačný Princ, a ešte k tomu šarkanovi, na čo si mám upevniť šnúrku, ak sa môžem opýtať? Ja som sa už na to opýtal aj brata, ten označil jedno miesto, tzv. citlivý bod...

Ipsik

Treba sa učiť strojopis a po francúzsky, už keď ťa nič nenapadne. Toto ja už nechcem zažiť, aby som videl niekoho ako píše ako ďateľ. Ja som takmer dostal infarkt myokardu. Nie, toto viac už nechcem zažiť. Keby že ešte raz, tak ma rovno vystrie v tej malej cele. Oni si mysleli, že sa tak potím kvôli absťáku, ale to nebola pravda. Uf, toto už viac nikdy nezažiť a bude dobre:-) Len pokoj, len pokoj. Nič, majte sa, ďakujem za pozornosť a takisto by som sa chcel poďakovať aj svojej mame, svojej sestre a radiátoru za podnetné podnety.
Poprosím ten mikrofón, ďakujem, bože, zase musím ďakovať...

Ipsik

A ty čo máš za nápady? Však koniec koncov sa z tej choroby môžeš aj uzdraviť, či si až taký chorý? Ja mám tiež nejaké problémy, ale nikdy ma nenapadlo, že by som chcel skapať za pomoci nejakej injekcie ako nejaký pes. To, že sa môžem pozerať na svet úplne inak ako normálny človek, je pre mňa plusom a nie mínusom. To, čo napadne mňa, nenapadne zdravého, ani keby sa nahúlil ako kozmonaut. To je tak, že tí, čo sú zdraví, chcú byť chorí a tí, čo sú chorí chcú byť zdraví. Nie je tomu tak? Inak si ich správanie neviem vysvetliť. Asi tam máš slabých liečiteľov, keď to ku ničomu zmysluplnému neviedlo, tvoje liečenie. Hľadá sa zdravý človek... Neviem, kto je zdravý. Keby som sa mal liečiť na všetko, čo mi kázali, tak by som strávil polovicu svojho života v čakárni, to je tiež pravda. Ja ten čas radšej strávim zábavnejšie, isto nie čakaním. Proti depresii veľmi pomáha tzv. dekapitácia, to mi povedal lekár. Potom už človek vraj nebude mať s hlavou žiaden problém. Nuž, neviem, ale našťastie polku výkonu prepláca poisťovňa - ha, ha. Neviem, kde takto liečia, najskôr asi tam, kde majú gilotínu...