Vodná fajka? 13 rokov

Príspevok v téme: Vodná fajka? 13 rokov
ria118

Dobrý deň. No takže. Mám 13 rokov a viete. Teraz je taký trend, že fajčenie je in atď...Ja sa však snažím byť rozumná, aj keď ma to láka vyskúšať, zatiaľ nie. Snažím sa aby vyhral mozog a nie moje trafené hormónmi ovplyvnené pubertiacke zmýšľanie. Mariška a také, to vôbec, aj keď možnosti sú. Ale nie som sprostá, droga, aj keď nie taká strašná, ale stále droga je DROGA! Nič pre mňa. NIE! Cigarety ako také...Ja chcem byť zdravá a toto nie je zdravý životný štýl...No rozmýšľala som nad vodnou fajkou. Bez nikotínu. Lebo dosť som si toho prečítala o fajčení, či už trávy, cigariet alebo vodnej fajky. Vodná fajka s tabakom(=nikotínom)je škodlivá cca tak ako normálne cigarety alebo viac, keďže ak vyfajčíte jednu cigaretu, tak to trvá chvíľu, ale keď budete fajčiť vodnú fajku hodinu, tak sa tých škodlivín dostane do tela viac. Malo by sa to filtrovať tam, ale sú teórie, že tie škodliviny sa vôbec nezachytávajú ...Ale viem, že existuje iba také že vodná fajka ale dovnútra idú iba uhlíky, s príchuťou čerešne napríklad, proste také neškodlivé, alebo kamienky či pasta. Napríklad s príchuťou kiwi, jablka... Veľmi by som sa chcela naučiť robiť tie krúžka, lebo je to sranda. Rozmýšľala som taktiež nad elektronickou, ale tá je taktiež škodlivá a sú tam aj príchute, čiže to ani nesmrdí ale vonia...ale taktiež návyková...ale tam sa dajú taktiež robiť tie krúžka. Viem, toľko rozruchu pre krúžka. Ale nie len preto, som zvedavá aké to je fajčiť, čo by som aj vyskúšala, ale nechcem robiť blbosti...JOJ. No proste moja otázka znie, či je taká vodná fajka s bez tabakovými kamienkami atď. stále škodlivá, alebo či sa to dá...Len ma to zaujíma. Ďalej tí čo ste skúsení, váš názor na vodné fajky je aký?
A na vyskúšanie fajčenia v takomto veku sa asi pýtať ani nemusím, ale som zvedavá...nechcem robiť unáhlené rozhodnutia, všetko si to chcem v have prejsť a neurobiť blbosť. Taktiež si nechcem škodiť. Veď zdravie je to najcennejšie čo máme. Fajčenie zabíja, viem to...ale takáto vodná fajka by mala byť iba vodná para alebo sa mýlim? Aký na to máte názor, pohľad?

baradu

priznam sa, ze ja osobne nechapem, preco by niekto chcel fajcit len vodnu paru, ved ked uz nieco fajcit, tak aspon nech to obsahuje nejake ucinne latky. no ale ty si mlada, takze moja rada je, nechaj to tak a neskusaj to.