Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otec alkoholik

Príspevok v téme: Otec alkoholik
Anonym_L

Dobrý deň, prosím poraďte mi, ja už naozaj neviem ako to mám vyriešiť. Môj otec je alkoholik, vrátil sa pred 14 dňami z 3 mesačného liečenia, zatajil nám to, dal mi vedieť až pred troma dňami. Starala som sa o jeho kocúra, vrátila som mu ho, myslela som že je len oťapený z liekov, keďže sme prišli večer a zobudili ho (aj keď sme boli dohodnutí kedy prídeme), avšak jeho známi mi potvrdili, že sa zas rozpil. Vraj mu požičali peniaze aby vyplatil dlhy, ale stále má dlhy, nechce prestať piť, furt sa len ľutuje, že ho nikto nemá rád a že nemá peniaze a stále pýta od ostatných peniaze. Včera som tam bola znovu, pohádali sme sa, chcela som zobrať kocúra preč, záleží mi na zvieratách a nechcem ho tam nechať s ním v takých podmienkach, lenže mi ho vytrhol z ruky a bol na mňa agresívny. Okrem toho má aj depresiu a neberie na ňu lieky, nechodí ku psychiatričke. Byt sa zas dostáva do stavu ako pred liečením, otec to isté, čiže všade bordel, špina, kocúr nemá čo piť, jesť. Poraďte mi prosím čo mám robiť, alebo aspoň ako mám kocúra zobrať od neho, keď už jemu sa nedá pomôcť... Sľúbil mi, že už nebude piť, avšak ja na také sľuby neverím a dnes mi známa písala, že s ním volala a určite už pil. Podotýkam že kocúr nie je jeho majetok, nemá od neho zmluvu ani potvrdenie že zaňho zaplatil. Avšak bojím sa, aby mi otec neublížil, alebo aj sebe...