úplne osamelá ako z toho von

Príspevok v téme: úplne osamelá ako z toho von
nestastna000

ahojte ludia..je tu niekto podobny kto ma problem ako ja? ide totiz o to ze vobec nemam ani jednu taku blizku kamaratku s ktorou by sa dalo vybehnut von vyzalovat sa jej proste nemam s kym travit cas a tak velmi by som chcela... mala som jednu ale ta si odomna pozicala peniaze a uz som ju viac nevidela celu dobu ma len vyuzivala....som velmi smutna momentalne mam novu pracu dufala som ze si aspon tam najdem nejaku blizku dusu ale kolegyne mam o 20 rokov starsie..... porozpravame sa sice ale nieje to take ze by sme travili cas aj mimo praci a isli napriklad na kavu... ja viem mozno si poviete ze kolko ludi je chorych a ja mlada zdrava tapa riesim taketo veci vobec ale verte ze samota strasne boli... kde sa da spoznat kamoska aby to neposobilo ze som nejaka sibnuta kde ste tu svoju spoznali vy? baby s ktorymi som bola na vysokej su z daleka a po skonceni vs tie vztahy aj tak ochladli...

melasanjaaa

Tiez by som brala nejaku kamosku, mam dve dobre kamosky,lenze odkedy sme prec zo skoly ziju si svoje zivoty,sem tam sa vidime, porozpravame ale vidim a citim ze to uz neni to co bolo.. volam ich von na zmrzku,kolac na korcule alebo nejaky vylet,tak zvycajne nic z toho...

dobrodruhovkyna

Ahoj :) ja sa cítim podobne..mám zopár kamošiek u nás v okolí ale teraz sa sťahujem preč do nového mesta kde nikoho nepoznám...odkiaľ si? :) Ja by som tiež rada našla nové kamošky..vnímam to veľmi podobne ako ty

cokoladka898

chllp, ja si myslim, ze aj ked je nezrela, nevieme predsa kolko ma rokov, ale na nejakch kamaratov ci kamaratiek narok ma, nemyslis?

nestastna000

ahojte no frajerom si to nemienim kompenzovat urcite chcelo by to fakt nejaku kamosku nad tym ze by som ju spoznala na nejakej akcii som tiez rozmyslala ale zasa nieje to trapne alebo sproste prihovorit sa len tak cudzej babe a ist sama na nejaky festival? ci si nebude o mne mysliet ze som nejaka divna alebo vadna :D ci to nebude horsie nez lepsie... keby nas niekto zoznami tak je to predsa len ine...

Adden

Je. Najskor je treba si vyriesit vlastny pocit samoty. Inak bude na chlapovi visiet ako na niecom, bez coho nemoze byt stastna.