Som gay a šibe mi z toho....

Príspevok v téme: Som gay a šibe mi z toho....
rasto212

Trápim sa vo svojich problémoch s mojou orientáciou..Vždy som veril, že nájdem babu a budem v pohode...teraz mám 28 a viem, že babu nenájdem lebo to proste nejde..Všetci ma atakujú otázkami kde mám frajerku, ženu, decko, vnúča, na kúpalisku ma kamoši likvidujú komentármi, že to je aká štetka, hentaká a taká... a podobne....Neviem ako mám reagovať, čo mám povedaať a všetko ma strašne vyčerpáva, skoro už nemám chuť ani žiť..Nikomu to nemôžem povedať lebo ma ukameňujú...Čo mám urobiť ? Ako sa mám z toho vymotať ?

Valentin

Duchovná poradna - Duchovná pomoc uzdravenia a oslobodenia Homosexulity počte 26 prispevkov do témy " Som gay a šibe mi z toho .... " nforum.zdravie.sk stránke

rasto212

Ja viem, ze nie.som nuteny predstierat..ale to je tak, ak nepredstieram, tak sa prezradim....a to.je ten hlavny problem....

Ipsik

Viem, že to možno vyznie trochu pateticky, ale mne mama povedala, že keby nebolo gayov, tak by nemala čo počúvať, myslím hudbu. Nevadí im, keď počúvajú napr. Fredyho, že bol gay? Toto nie, toto im nevadí, ale ty si tŕňom v ich oku, že? Tu na stránke je uvedené, že nebuďte obetným baránkom. Netýka sa to len teba, čo teraz poviem, ale v dnešnej dobe je to tak, že buď si dravec alebo obeť. Nič medzi tým, žiaľ, ešte neexistuje. Oni, keď vidia, že ťa to nahlodáva, tak s tým tak skoro neprestanú. Nemysli si, že keď reaguješ trebárs len výrazom tváre, mimikou, že to nepostrehnú, ba, postrehnú. Buď na nich tiež taký prostoreký. Koľkokrát za mesiac majú trebárs s..? Raz? Buď žiješ pre seba a pre svojich najbližších alebo žiješ podľa toho, čo chce okolie. A myslíš si, že ti chcú dobre, keď ťa už idú takmer ukameňovať?
www.youtube.com
Tento príspevok možno nahlásiť ako nevhodný, len na margo.

lLily

nikomu to nemusis vesat na nos, zaroven vsak nie si nuteny predstierat, ze ta zeny pritahuju, ked to pravda neni...za toto sa uz davno nekamenuje, zvlast v dnesnej dobe, kde sa to povazuje pomaly uz za druhu prirodzenost

mna tiez prevazna vacsina muzov absolutne nepritahuje a nic blizsieho by som s nimi ani nechcela mat, pricom viem, ze na zeny urcite nie som, bo vzdy som bola zamilovana len do konkretneho muza, ktory ma cimsi pritahoval

rasto212

Ahoj...nevydedukoval som to len z toho....Ale hlavne z toho čo ma sexuálne láka a načo najviac myslím....Nemám problém s komunikáciou s inými, dokonca som zhovorčivý a tak...ale jednoducho na túto tému nie som schopný sa s niekým rozprávať....a nieto ešte sa niekomu priznať....

bubude

Ty si vydedukoval z toho že nevieš najsť babu ktorá by ťa chcela a maš 28 rokov-a preto si Gay?Ve%ď to je hovadina-šak si tie baby chcel, šak sa ti pačili.
Od stretnutia vhodnej pre teba zaleži všeličo.Niekto sśi najde aj po 30,40,su aj slobodní.
čo keĎ hladaš v nespravnych vodách? V nespravnom prostredí?
Čo vlastne chceš.Neznásilňuj to preto že ti niekto nieťo hovorí.
Každy ide svojim sposobom.Venuj sa napr. šport. aktivitm, alebo čo maš rad,,chodíš do roboty-možno tam nie sú vhodne.
Neznásilňuj to za každú cenu.Pokiaľ sa ti pačia dievčata.Asi nie si.
,Niekto je rad sam bez druhých-aj to je normálne ani ten nie je.
Tuto boli príspevky-Źe 40 ročná ešte nemala chlapca-a nikto jej nič na o zlé nepovedal.
Vyčkaj pride to samo.Myslím že nie si.Keď na to budeš myslet prečo za čo čo keby tak ti bude naprd.
Stači mať ľudí ktorí ťa akceptuju, najdi si takých.

dezi

jeden americký psycholog sa týmto presne zaoberal, volá sa joseph nicolosi, si môžeš pozrieť na nete. je od neho aj plno kníh s touto tematikou ale je to v angličtine.

jerry74

Ahoj.Neboj,nikto ta nebude kamenovat.Strach ma niekedy veľké oči.Povedz ludom okolo seba,ktorým doverujes pravdu.Určite ti to ublíži menej,ako si v duchu klamat alebo cakat,ze sa to zmeni.Určite to zvladnes,ja ti drzim palce.Zi zivot podla seba,nie podla inych.Je to tvoj zivot.Nebude to ľahké,ale pôjde to,ver mi.Zabojuj za seba.Tiež som tým prešiel,stojí to za to,aby si bol šťastný aj ty.

dezi

rhfakor071- asi nie si stotožnený s tým, že by si mal byť gay. Nemusíš to byť, keď nechceš. si skús poštudovať niečo o tom.