Mama sa so mnou prestala rozprávať

Príspevok v téme: Mama sa so mnou prestala rozprávať
trapoveda

Ahojte..stala sa mi taká nepríjemná vec. Bola som riadne nahnevaná na mamu, vlastne neurobila v ten deň nič také hrozné asi to bol nahromadený hnev z dlhšieho obdobia..doľahli na mňa isté veci a prestala som ten hnev kontrolovať a začala som v izbe revať a kričať si...a nadávať..myslela som že to nepočuje lebo som bola v opačnej časti domu na inom poschodí...ale asi to nejako začula a vošla do izby akurát keď som nadávala že ju neznášam, nenávidím a dlhšie to s ňou už nevydržím...
Viem, že sú to strašne slová...nie je to celkom tak, len v tom hneve som už nerozmýšľala čo hovorím..Ona ostala vo dverách a keď to počula povedala že "to nemala počuť, nejako mi vynadala a povedala že už so mnou neprehovorí" a odvtedy fakt so mnou nerozpráva..dokonca má problém sa mi odzdraviť..
Vždy boli medzi nami hádky a nezhody ale teraz je to fakt zléé...o chvíľku sa sťahujem do vlastného a čaká nás už len pár dní spolu ale neviem či sa dovtedy začneme rozprávať...
Veľmi ma mrzí táto situácia, oberá ma to o energiu aj chuť žiť..doma sa motám hore/dole a snažíme sa jedna druhej vyhnúť...
Viem, že som nemala takto hnev prejaviť, bola to veľmi zlá situácia...no proste som nechala tomu voľný priebeh :( Čo robiť? Myslím, že ospravedlnenie by neprijala.....Ale aj ona mi veľakrát vynadala do všelijakých vecí a šli sme normálne ďalej...len toto asi nemala fakt počuť..netušila som že je na chodbe od izby :(