Mama sa so mnou prestala rozprávať

Príspevok v téme: Mama sa so mnou prestala rozprávať
trapoveda

Ahojte..stala sa mi taká nepríjemná vec. Bola som riadne nahnevaná na mamu, vlastne neurobila v ten deň nič také hrozné asi to bol nahromadený hnev z dlhšieho obdobia..doľahli na mňa isté veci a prestala som ten hnev kontrolovať a začala som v izbe revať a kričať si...a nadávať..myslela som že to nepočuje lebo som bola v opačnej časti domu na inom poschodí...ale asi to nejako začula a vošla do izby akurát keď som nadávala že ju neznášam, nenávidím a dlhšie to s ňou už nevydržím...
Viem, že sú to strašne slová...nie je to celkom tak, len v tom hneve som už nerozmýšľala čo hovorím..Ona ostala vo dverách a keď to počula povedala že "to nemala počuť, nejako mi vynadala a povedala že už so mnou neprehovorí" a odvtedy fakt so mnou nerozpráva..dokonca má problém sa mi odzdraviť..
Vždy boli medzi nami hádky a nezhody ale teraz je to fakt zléé...o chvíľku sa sťahujem do vlastného a čaká nás už len pár dní spolu ale neviem či sa dovtedy začneme rozprávať...
Veľmi ma mrzí táto situácia, oberá ma to o energiu aj chuť žiť..doma sa motám hore/dole a snažíme sa jedna druhej vyhnúť...
Viem, že som nemala takto hnev prejaviť, bola to veľmi zlá situácia...no proste som nechala tomu voľný priebeh :( Čo robiť? Myslím, že ospravedlnenie by neprijala.....Ale aj ona mi veľakrát vynadala do všelijakých vecí a šli sme normálne ďalej...len toto asi nemala fakt počuť..netušila som že je na chodbe od izby :(

trapoveda

Skúsila som to :( Povedala že mi neverí...a ďalej sa so mnou nerozpráva...uvedomujem si, že to bude chcieť asi dlhší čas...nosila som v sebe na ňu nahromadený hnev a naozaj veľmi zle som ho prejavila.....znie to paradoxne ale asi aj ja mám problém jej odpustiť nejaké veci a toto celé vzniklo z toho :(

trapoveda

Adden..Tebe sa nikdy nestalo že si ublížila rodičom nejakými slovami? Mali ste vždy dobrý vzťah? My máme taký komplikovanejší vzťah..nie moc dobrý.... :(

Adden

Dufam, ze s tebou neprehovori aspon niekolko rokov. Preco si myslis, ze matka musi zniest vsetko? Urobila pre teba daleko viac ako ty pre nu, lebo sa o teba starala a bola si pre nu to najcennejsie na svete. Co vlastne chces? Chces, aby vsetko bolo v poriadku. Aby si sa ty citila zase dobre. Ale vies, mozno ked s tebou neprehovori aj niekolko rokov, pomoze ti to viac ako keby ti prepacila fakt vsetko. Musis si uvedomit, ze aj ona ma nejake city. Tak si v prvom rade vstup do svedomia a akceptuj, ze si ju zrejme neskutocne zranila. A mysli viac na nu ako na seba. A z tohto pohladu, ked v tejto situacii ona bude pre teba dolezitejsia ako ty sama, hladaj riesenie.