Je moja dcera uz moc stara aby si kupila PS4 za svoje?

Natalie17

lLily - Ty peníze šetříme odkdy se narodila. Na spořicím účtu. V září je dostane a pak si bude chtít koupit.

krasomila1111

Podla mna je to normalne..ja ked som bola mladsia, tak som si casto sama kupovala veci, ktore som si na brigadach zarobila..a to naucilo samostatnosti.

lLily

akoze co je to za rodica, ked riesi svoje vybajnene predstavy, ktore sa snazi aplikovat na svojho potomka bez toho, aby sa vobec snazil pochopit, co ho k tomu viedlo?

hej, je uz stara na vela veci a z vela veci ani nevyrastie...na vela veci zas nikdy nedozreje, bo dovtedy umre a mrtvy clvoek uz nedozrieva

lLily

a ona jej nekrivdi? "Ona si to stejně koupí sama. Ani o tom nebudu vědět. Je strašně tvrdohlavá. Drzá jako opice :D"

toto ma byt uvedomela matka, ktora nevie nic pochopit sama? ja vravim, ze to riesi s druhymi, bo jej dcera by s nou nic neriesila, lebo k nej nema ziadnu doveru a respekt, to je cele

tak nech sa o nu obava, ked na to nemyslela skor...aj tak si myslim, ze tam nejde o obavy o dceru, ale o obavy o "vztah" s dcerou, ktory nikdy neexistoval alebo bol nanajvys celkom plytky, kedze ju vobec nepozna

Adden

Lily, vsak citaj trosku. Uz v nadpise a aj v prvom popise temy hovori, ze si to kupila za vlastne. A neskor vysvetluje, preco ju to zaujima. Lebo sa boji, aby jej osamelo zijuca dcera nestratila socialny zivot a vztahy s ludmi uplne. Krivdis, ked ju, mamu obvinujes, ona jej nezasahuje do sukromia. Nas sa pyta, ci ma mat obavy o to, ze jej dcera sa uplne izoluje. To je cele.

lLily

potom to dopada presne takto...ze sa divis, bo ju ABSOLUTNE nepoznas, pretoze ta vzajomna dovera a respekt medzi vami tam neboli uz davno predtym, nez si to kupila

a kto za to moze? no asize to dieta, bo je divne, vsak
ta vasa stara genrecia nikdy nestala za nic, toto je len dalsi dokaz z mnohych a snazite sa to neustale aplikovat aj na mladsiu....bezvysledne, marna snaha

lLily

a tie peniaze si jej na to dala ty, ze ta to tak zaujima? ak hej, spytaj sa jej

podla mna by mal mat kazdy pravo na svoje sukromie aj doma bez toho, aby mu donho druhi strkali nos
pred takymi rodicmi nebude mat dieta nech uz je akokolvek stare ziaden respekt a doveru

tinytoblerone

Ja sice neviem z vlastnej skusenosti, ale ked som si pozrela filmy z 80 rokov o dospievajucej mladezi, tak mi ti mladasi tam neprisli nijak slusacki, napriklad Horka kase, Proc, Fontana pre Zuzanu, Laska z pasaze. Skor sa vtedy asi o tom nesmelo hovorit.