Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Depresia po plastike nosa

Príspevok v téme: Depresia po plastike nosa
Kuriatko123

Chcela by som sa s vami poradiť . Môj priateľ bol na plastike nosa pred 5 mesiacmi cca . Má depresie , stále si to obzerá a ma pocit že sa mu nezmenšilo . Viditeľný rozdiel tam je ale on to vidí úplne inak . Chcela by som vedieť ako to mám riešit lebo plánuje ísť na ďalšiu operáciu nosa a je tam možnosť že by sa mu ten nos mohol prepadnúť . A ja z toho niesom nadšená mám o neho strach . Chcem vedieť či mám vyhľadať odbornú pomoc ( psychológa ) alebo mu tlačit do hlavy aký je krásny a podobné veci . Lebo mám pocit že to nepomáha aj keď to myslím úprimne . Vopred ďakujem

tigrica112

Mal by ten nos prestať riešiť.. Hlavne keď sa operácia podarila a zmeny sú viditeľné. Tiež som mala komplexy z nosa, ktorý vôbec nebol hrozný, len som potrebovala na sebe nájsť niečo načo by som zvalila vinu za svoje neúspechy.. Tak som išla v 18 na plastiku. Rozdiel je fakt nepatrný, nikto ani nepostrehol zmenu okrem mňa a mojej vkladnej knížky ..:D
Čo tým chcem však povedať? Ta operácia mi pomohla odbúrať psychický komplex z nosa, uvedomiť si, že šak je pekný a teraz už neriešim nič na svojom tele...Som spokojná....
A tvoj priateľ by sa mal tiež prijať, lebo nos nie je jeho problémom...:)

pavel y

Ke je stále so svojím nosom nespokojný, chyť mu hlavu a riadne mu ju ojeb o stenu. Vedz, že potom si uvedomí, aký pekný bol jeho nos a "depresie" pominú.

WHISPER

ono je pri takýchto veciach problem v hlave.. zvlášť ak celý život počúval posmešky od spolužiakov, rodiny, alebo počul že ho niekto okomentoval že aha aký má nos,.. alebo su ludia je*bnutí ktorí človeku aj napriek tomu že má zrkadlo musia pripomínať
"ty máš aký kryvý nos.."
ono to potom ma človek komplexy a aby ten tvoj priatel neskončil ako Michael Jackson... najelpsie je odfotit sa a dať mu porovnať si foto pred a po... a tiež ho zobrať ku psychologovi... lebo ked to má v hlave rovnako ako anorektička si myslí že je tučná, tak svoj už pekny nos vidí že je stále velky...