Zarastajuce chlpky na intimnych partiach

Príspevok v téme: Zarastajuce chlpky na intimnych partiach
Bibika 20000

Dobry vecer damy, prosim o radu, pomoc, cokolvek.... Nikdy som nemala problem so zarastanim chlpkov a ani som nevedela co to znamena ked mi to niekto povedal, ze ma taky problem, ale prisiel na psa mraz. Cely zivot som sa holila dole ziletkou a to do protismeru cize do hladka jedine co som sem tam mala tak vyrazky z podrazdenia. Tento rok som skusila hit hollywood depilaciu. Bola som spokojna nad mieru.Asi 3krat som tam bola ale kedze potom som sa nwjak nevedela casovo zosuladit s mojou kozmetickou tak som zas pouzila ziletku . A vtedy to zacalo. Chlpky mi stvrdli a zacali zarastat. Ale dost. Mam cerveno-fialove bolestive vyrazky vsade tam dole. Neviem co mam robit. Na vyzor je to strasne. Chcem sa toho zbavit ale neviem ako. Vytlacit sa to ziadno neda a boli to

Lilinka95

Ahojky, ja mam ten isty problem snažim sa to nejako prepichnuť a vytrhnuť ten zarastajuci chlpok lebo to tam potom začne hnisať... použivam na to aj niečo na vysušenie ako na klasicke vyražky ale skor ma trapi že tie flaky tam zostavaju aj potom ked už sa to zahoji. Nemožem sa toho zbaviť a mam problem sa potom pred priatelom vyzliecť lebo sa za to hanbím. Teraz chcem vyskúšať na to chemicky peeling tak dufam že to bude lepšie