Da sa fobie zbaviť, či sa s nou zmieriť?

Príspevok v téme: Da sa fobie zbaviť, či sa s nou zmieriť?
erika9999

myslite si že sa da fobie zbaviť a žiť plnohodnotne, alebo sa budem trapiť cely zivot? lebo ja už neviem, ako dalej, myslím len na to jedno a to na tu poslednu možnost. som uplne na dne. nemam ešte 30 rokov, ale už nevladzem - moje uzkosti a soc. fobia mi ničia den čo den. Dostal sa niekto z toho? je vôbec nejaka nadej pre takých ludi? zalozit si rodinu a tak, bo ja už neviem čo so sebou dalej. tolko trapasov som zazila, kolapsov atd...

Kontrol0r

Mám taktiež úzkosti a sociálnu fóbiu. Táto porucha je nočná mora kedže taktiež zabraňuje aby ju človek riešil. Oberá ma o potenciál a žijem život možno na 20% Je mi 22 ale kroky ktorými napredujem a porážam túto fóbiu sú tak malé, že budem mať 50 kým to bude ako tak v pohode. :(

hmm_hmm

mas uzkosti a socialnu fobiu. vysledok je, ze myslis len na jedno a to na tu poslednu moznost. pri uzkostiach a socialnej fobii to tak je..je to zacarovany kruh. z toho trapenia su potom myslienky na to, ze nechces tu byt, aj preto, lebo zivot su len trapasy a kolapsy... nemas este 30 rokov a uz nevladzes. lebo socialna fobia ta vyciciava. vyciciava doslova. pytas sa mam nadej? zalozit si rodinu. zmier sa s fobiou. uplne. ludia nemaju cas, aby si vsimali tvoje trapasy a kolapsy, maju ovela viacej starosti a uplne ine starosti. ozvi sa