Zivot s AD

Príspevok v téme: Zivot s AD
martina4585

Bola som u psychiatričky, lebo som už nezvládala svoj život. Nikde som nechodila, mala som zo všetkého strach, neskutočne uzkosti. A doktorka mi predpísala nejake AD, ale stale rozmýšlam, či ich mam uživať a či to ma zmysel dalej ťahať. Dosť sa toho bojim. Je tu niekto, kto ich užíva a ako zmenili vaš zivot - k lepšiemu, ale to ešte viac pokašlali? dakujem

Danea

Martina vidím, že so situáciou, v ktorej si sa ocitla si nebola spokojná a podnikla si niečo preto, aby sa to zmenilo, čo je super. Vidím ale, že si pre to niečo urobila, no teraz premýšľaš, či to má zmysel. Máš z AD obavy a preto zvažuješ, či to má zmysel ich začať užívať. Z čoho tieto tvoje obavy pramenia? Ja s nimi osobné skúsenosti nemám, no viem, že ozaj zaberajú. Nemusia vždy hneď prvé, ktoré ti lekár predpíše. Je to vysoko individuálne, ale ak ti nesadnú, je možnosť ich zmeniť a nastaviť na lepšiu liečbu. Viac informácií ti ale určite poskytne lekár.

ehm

Pomohlo. A veľmi. Samozrejme, že sa musíš aj sama snažiť, bez toho to nejde, ale ak si na tom naozaj zle, bez liekov to asi tiež nezvládneš. A keď sa odlepíš od najhoršieho, lieky obmedzíš a potom vysadíš. Držím ti palce, určite to zvládneš!

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

lLily

ja sa dnes bavila s jednym, ktory na svojej hlupej doktorke pekne zaraba, bo si nechava predpisovat svinstva, ktore nebere a "predava" inym

ja mu fandim, bo len obycajny idiot by cosi takeho zral a este si to pochvaloval, nikto iny

31fialka

ahoj ja beriem uz take tri mesiace, tiez som ich nechcela brat, ale pomohlo sa mi to postavit na nohy, i ked treba ist hlavne na terapiu popri AD , cim sa to vlastne zacalo u teba ? ...ak chces blizsie si mozme popisat na mail

Tomas12345

Ahoj napis my na tomas55555@centrum.cz a popis tvoje problemy ake mas z coho ti vznikli . A taktiez ake lieky ti predpisal psychiater .