Kamoška alebo nočná mora

Príspevok v téme: Kamoška alebo nočná mora
NIKZA09

Ahoj, volám sa Nikoleta mám 13 rokou mám problém už 14 mesiacov sa nebavím z jednou babou my sme bývali hrozne dobré kamarátky bff ale my sme sa často hadavali a zasa zmenu sa dávali dokopy ale raz sme sa úplne prestali baviť. Neriešila som to ale po 10 mesiacoch keď ona už samozrejme zabudla som ju chcela späť chýbala my úplne ma psychicky zničila bola som kvôli nej hotová každú noc som plakala ale jej to bolo fuk začala ma hrozne ohovárať nadávať nmňa a nenávidieť aj traz si naňu niekedy spomeniem (často) furt nanu myslím čím to je??

WHISPER

venuj sa radšej skole... v živote budu dolezitejsie komplikovanejsie veci... a nejaka dievka by ťa položiť nemala pokial si vyrovnaná osobnosť... aby si koli nejakej kvázi kamoške revala do vankuša nie je OK:..

lLily

asi ju take kamarastvo nebavilo...kazdy ma len jedny nervy a hoci ju tie hadky istu dobu mohli aj bavit, nie kazdy je nastavany na cosi tak iritujuceho a prevazna vacsina ludi tuzi po klude - ten vsak s ebou zazivat nemohla

ja mala take 2 kamosky na zivot a na smrt, ktore sa tiez furt udobrovali a hadali, pricom sa vzdy k sebe vratili a ked boli od seba, tak jedna na druhu nadavala...no bud, rada, ze je to len zena, horsie by to bolo, ak by si to zazivala s nejakym chalanom na ktoreho by si namotana aj sexualne

aspon si si utriedila priority a bud rada, ze to skoncila ona, kedze ty by si v tom mozno pokracovala aj do nekonecna