Človek, ktorý nerozpráva

Príspevok v téme: Človek, ktorý nerozpráva
martala

Poznam jedneho mladeho muža, sme skoro stale denne v kontakte. Vidavam ho už 2 roky. No čo ma zaráža. Ten chlap vôbec nerozpráva, nekomunikuje s inými ľuďmi. Som z toho zaskočená. Neobjavuje sa na žiadnej akcii z prace. Prečo ? Je možné, aby niekto nedokázal rozprávať ? Poznáte aj vy niekoho podobného ?

lLily

ja bola na spolocenskej z akcii z prace asi tak pred 10 rokmi zo 2-krat, pricom po druhom krate som si povedala, ze NIKDY VIAC, bo som len pozerala na hodinky, aby som odtial mohla co najskor vypadnut

nic pre mna a podla mna to nic nehovori aj kope inym ludom

Mesačný princ

Cliattsi - ty určite nemáš soc. fóbiu :D

,,Tichí ľudia majú toho veľa na srdci. Nie sú ticho, pretože majú strach niečo povedať, ale hovoria len s tými, ktorí sú schopní ich pochopiť.,,

Cliattsi

Je možné že má soc. fóbiu ako aj ja. Ak by na tú firemnú akciu išiel, mohol by pôsobiť napr. ako aj ja - veľmi strnulo a odmerane. ľudia,ktorí majú tieto problémy sa toho boja, preto radšej na tieto akcie nechodia. Ja to al, ak sa dá, prekonávam. Ale nie je to sranda chodiť na tie akcie. Je to veĽMI STRESOVA UDALOSŤ. z si z toho nič nerobíš, ale on áno.

dalsi

dokonca aj sem na fore mam prezyvku takmer kazdy den inu, cele 2 ci 3 roky co sem chodievam,, dokonca aj striedam styl pisania,, len aby som bol co najmenej vystopovatelny...

dalsi

sranda, skoro cely ja :D, tiez vobec nerozpravam, ak je co len jeden cudzi medzi mojimi kamosmi, kolektivom..., nerad rozpravam o svojich veciach atd pred cudzim, nepoznam ho, nechcem aby cudzi nieco o mne vedeli... ani len povahove vlastnosti, ktore sa daju vycitat v akychkolvek temach rozhovoru, takze som ticho,,, ale zas aby som bol ticho v praci, do ktorej by som chodil uz 2 roky, to by musela byt strasna praca...

Mesačný princ

Tiež som sa nikdy nezúčastnil žiadnej spoločenskej akcie. len vtedy ak ma okolnosti donútili. Vlastná svadba, alebo pohreb príbuzných.

A ja tiež nerozprávam ak nemám dôvod.

melasanjaaa

Asi je taky tichy, nespoločensky a nekomunikativny.Ma svoj svet..a tiez ma ludi s ktorymi komunikuje normalne, akonahle pride k inym je bloknuty...