Hpv, genitalne bradavicky a pohlavny styk

Príspevok v téme: Hpv, genitalne bradavicky a pohlavny styk
Hildao

Ahojte, boli mi diagnostikovane gen.bradavicky. pouzivala som krem wartec a pekne vsetky potvorky v priebehu 1 a pol mesiaca zmizli. Dala som sa zaockovat ako prevenciu aby som bola voci nim imunejsia - gardasil 9. Zatim mam iba jednu vakcinu. S partnerom som sa zdrziavala pohl. styku az dokedy mi uplne vsetko nezmizlo lebo lekarka mi povedala ze to stykom iba zhorsim a predlzim liecbu.
Partner nemal vobec ziadne prejavy. On sa ani nijako nelicil. Teraz mam obavy z toho ze ked budeme mat styk tak sa to vrati. Mate nejake rady? Alebo podobne skusenosti?dikes

Hildao

nazblaznenie
A ake kremy pouzivas?? Neuvazovala si nad tym ockovanim?? Ked zmiznu po natierani tak po akom dlhom case nenatierania sa objavia??
A vymiznu ti uplne ze nic tam nemas alebo ako??

emanuela

Muzi zvycajne nemaju priznaky, ale casom sa moze vyhodit nieco aj jemu. Virus ma na 100% aj on v sebe, tak ako aj ty...a uz dozivotne. Jedine co zabera aby nevyskakovali bradavice a vyrastky von, je posilovanie imunity. Spravne jedlo, menej stresu,lebo tak ako sa v stresovych situaciach ludom vyhadzuje herpes na perach, moze sa aj vam tam dole. Treba posilovat imunitu, ale virusu sa uz nikdy nezbavite.

nazblaznenie

mi hovor s bradavickami bojujem uz rok je to katastrofa vecne si idem gynekologicke odsediet hodiny aby mi znova a znova dala mast... uz sa idem zblaznit z toho chcem liek ktory ma virusu zbavi natrvalo... ja som hpv dostala od neverneho byvaleho :( je to priserne ked sa liecim vsetko mi pomizne a akonahle sa nenatieram mastou od doktorky uz sa mi zasa porobia... tento virus je ciste zufalstvo :( posilnujem aj imunitu beriem aj indol 3c aj hlivu a vsetko pomoze na chvilu....