Bolesti v podbrušku po pohlavnom styku-sex

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku po pohlavnom styku-sex
Luccya702

Ahojte potrebovala by som poradiť. O mesiac mám 15 rokov (už vidím jak budú všetci riešiť len vek :D ) ale už pár mesiacov mávam s priateľom pohlavný styk. Doteraz bolo všetko v poriadku ale teraz už po tretí krát ma po pohlavnom styku bolí v podbrušku a v oblasti pošvy. U gynekológa som nebola nakoľko som ešte pod zákonom a mohol by z toho byť problém. Nemáte niekto skúsenosti s takou bolesťou? Čo ju spôsobuje?

Ivette01

Ahoj ja ta sudit nebudem,je to tvoja osobna vec kedy zacnes sexovat...urcite by si ale mala ist na gynekologiu...moze to byt vazne ale ani nemusi...ja som mavala tiez bolesti po sexe...podstupila som kompletne gynekologicke vysetrenie a nastastie vsetko je ok...moja lekarka mi vsak poradila skusit inu polohu pri sexe ..partner je dobre obdareny a pri istych polohach(zozadu najma) mi tlaci na maternicu....navyse!! mam 24 a sexujem druhy mesiac cize to vobec neni o tom ako je tvoje telo vyvinute alebo aky mas vek...ale davam zapravdu ze je lepsie pockat a nie ist s prvym ktory ti zalichoti.....
good luck ;)

Kycera

"Už vidíš, ako budeme riešiť Tvoj vek", "u gynekológa si nebola, nakoľko si ešte pod zákonom" a ešte Ti je to na smiech!!!

Tak Ti tu niečo napíšem a garantujem Ti, že smiech Ťa prejde a bolesti, či gynekológ bude Tvoj najmenší problém!
Máš ešte len 14-násť, hrozí Ti ústav, Tvojmu "priateľovi" basa a rodičom vytriasačky. Toto znamená "byť pod zákonom"!!!!!

Johanka25

Ze mas 15 a si pod zakonom a to vies az teraz ked ide o sex?

Ad1 k lekárovi,zial inak to nejde - gynekologovi chodia aj taketo mlade dievcata kedze candida je premnozena a antibiotik sa uziva coraz viac to by nebol az taky problem

Ad2 sex je akt na plodenie potomstva ale to ,ze z fyziologickeho hladiska niesi este "dost vyvinuta" to ocividne ty nevnimas

Byt tvojou matkou tak ta sfackam az budes modra . V 18 si daj predpisat antiku pchaj ju do seba 10-15 rokov a potom tu taketo osoby budu zakladat fora o neplodnosti a hrckach na psnikoch.

Je smutné,ze si doma nebola k tomu vedena ako ma vyzerat vztah a byt vo vztahu neznamena hned roztiahnut nohy len co ti prvy chlapec polichoti ze mas pekne pery O_o

Cele zle