Kupil som si erexan

manekoko1

Poskytujeme kvalifikovanú pomoc na získanie pôžičky bez záruk a ručiteľa za atraktívnu
cenu a za najvýhodnejších podmienok. Kontaktujte nás

Manekovasvetlana100@gmail.com

Andrej22

Ja mám s Erexanom zatiaľ len pozitívnu skúsenosť. Používam ho už asi dva mesiace. Prikladám zaujímavý článok so zložením a recenziou -odkaz odstránený-

bystro54

Ja som začal užívať erectan obsahuje všetky aminokyseliny ktoré telo potrebuje .Užijem hodinku pred sexom a funguje zatiaľ.

gombo

Vyskúšal som aj clavin ale ja som nemal pocit že by mi nejako extra pomohol.Začal som brať erectan pretože som diabetik a iné mi neboli doporučené

Jan5612

Tiez som si to pred casom kupil, ale zistil som ze to bola chyba. Na mna to vobec neucinkovalo. Cize je to len dalsi predrazeny vyzivovy doplnok stravy.

karelkarel

O takej tabletke som ešte nepočul.Ja beriem Erectan ale užívam ho dlhodobo 2 tablety denne.Je to výživivý doplnok ktorý obsahuje všetky telu potrebné aminokyseliny,nakoľko nechcem niečo na predpis.Ani mne to nezabralo ihneď ale po niekoľkých týždňoch je to určite lepšie

Mesačný princ

Aj v televízií sľubujú, že pracie prášky vyperú čokoľvek. No ak by testovali moje oblečenie, tak by zaručene takýto prací prostriedok v testoch zlyhal :D

Herec1

Tak vcera som si zobral 1 tabletku a nepostavil sa.dbes som zobral druhu rani a zatiaal nic.asi na mna nezaberie.budem musiwt ist za lekarom.
.