Prsia

Príspevok v téme: Prsia
Hgsgvn

Ahojte.Mam 16 rokov.Ide oto že mam isty problem ohladom pŕs.Neviem či som ešte vo vyvine alebo som vyvinuta..Ale nemam takmer ziadne prsia nič...Hmotnost mam normalnu 52kg pri vyske 158.Mohol.by mi gynekolog predpisat nejake lieky na rast prs alebo niečo? Vysetrenia ukazali že nemam žiadnu hormonalnu poruchu.Ak stym pojdem za gynekologom nebude namna pozerat ako na šibnutu? Prosim normalne mi poradte ;(( ďakujem ;(

Bnb

Ahoj, zenske telo sa moze vyvijat az do 23 roku, co moze byt aj tvoj pripad. Ja mam 15 a tiez tam nic nemam, treba sa naucit mat seba rada, aj ked mne to trvalo 3 roky. Mozem sa spytat kedy si dostala 1x menzes? Prsia by mali rast tak 2 roky po 1. menzese, ako som hore pisala aj neskor pri vynimkach. Tiez si porovnaj ake maju prsia zeny vo vasej rodine, porozpravaj sa ked tak s mamkou alebo sestrou ako to mali ony, najskôr to budes mat velmi podobne.
Osobne ziadne tabletky neodporucam, mozu ti dost nepekne rozhadzat organizmus (to skor HAK, pri tavletkach na zväčšenie prs neviem) , ci pri uzivani alebo po vysadeni.. A po vysadeni prsia sa vratia do normálu.
Alebo dalsia možnosť, si jedna z tych zien, ktorym narastu prsia az po otehotneni.
Ale co zarucene pomoze, odputaj pozornost od prs. Zacni posilnovat zadok (ja napr. nemam ani boky a zadok mam divne tvarovaty takze ani to :D), žena bez prs ale s dobrym zadkom je 100x lepsia ako zena s melónmi a bez zadku. Nos nejaké pekne vystrihy na chrbte, v predu ja nosim (ked je dobre tvarovany, lebo mam aj sirsie ramena, tvl uz som skoro muzatka) lodickovy vystrih. Upozorni proste na nieco co je na tebe pekne :) Aj také maličkosti

klamira

Antikoncepcia ti nepomôže len s prsiami. Ak sa ti prsia zväčšia, tak môžeš očakávať, že celkovo začneš priberať.

WHISPER

čo by som ja za to dala aby som nemala žiadne... síce dala 40 000sk
výsledok po 9 rokoch vdaka hormonalnym zmenam mi narastli zas...
keby som to vedela dala by som si ich odrezať uplne..
mam ich o 2 čisla väčšie ako po zmenšení... síce už nemám 6ky, nebolí ma chrbát.. ale neznášam ich...