Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Sú veľmi dôležité známky na SŠ ak chcem ísť na VS?

Príspevok v téme: Sú veľmi dôležité známky na SŠ ak chcem ísť na VS?
Katty 177

Ahojte :) !Mám takú otázku sú veľmi dôležité známky na SŠ ak by som v budúcnosti chcela ísť na VŠ ? Pretože sa uz blíži koniec školskeho roka a ja nebudem mať najlepšie vysvedcenie. Ako neučím sa az tak zle budem mat jednotky,dojky a asi dve trojky (matika a telesna ) .Pri telesnej sa asi chytite za hlavu ,ale na nasej škole je telesná velmi ťažká a ja ju vôbec nezvladam :( som proste drevo najhorsia z nasej skupinky :D .Je tento predmet velmi dolezity?Síce v budúcnosti sa urcite nebudem tymto dvom predmetom venovať. Som v 1.rocniku na SŠ.Učenie má celkom bavi učím sa poctivo no aj tak sa nedá naučiť na každý predmet. Máte niekto podobné skúsenosti ze ste sa nestihali učiť? Vopred ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň :).

ehm

Kedysi sa na ped. šk. robili talentovky a bol tam poriadny výber. Ako môže na ped. škole študovať "drevo z TV"? Zoberú každého a potom sa študenti trápia. Hlavne, že má škola finančný prídel.

Kycera

Koncoročné vysvedčenia sa na prijímačkách na VŠ berú do úvahy.
Ak TV na strednej škole nezvládaš, ako ju zvládneš na vysokej, kde sú oveľa prísnejšie kritéria?
Telesná výchova je veľmi dôležitá, ak chceš študovať učiteľstvo I. stupňa ZŠ. Musíš sa zlepšiť.

Katty 177

Tak ja mam SŠ pedagogickú takže na VS by som chcela ist za učiteľku prvého stupňa ale aj v škôlke možno alebo ísť študovať psychologiu.A stou telesnou tam nemôžem doniesť papier pretože je to maturitny predmet (ale nie ako klasická telesna len je metodika) tam vela pohybu nie je no aj tak je tam potrebna :(

thinkaboutthings

Obcas nejaka trojka, ok,ale so 4 za ucitelku isto nie,lebo ti to vyrazne zhorsi priemer a niektore skoly maju aj na ucitelstvo urcitu posadenu latku.

Jfdjjdd

Vychovy ako telesna nabozko a podobne by sa na vs ratat nemali. Takisto ani na strednej ich nebrali do uvahy. Z telesnej som horsie drevo ako ty, dost som sa na zakladke strapnovala este k tomu som aj vychudnutá a bolo blbe reci ked som ccicila. Odpouracm ti sprav to co ja. Vybav si papier a budes oslobodená z telesnej.
Skoly ako medicina farmacia IT zameranie tak to samozrejme musis mat perfektne znamky hlavne co sa tyka mediciny. Ak chxes byt nejaka ucitelka v skole mozes mat kludne aj 4 na vysvedcku. To si ale zisti na ich strankach pripadne ss opytaj niekoho kto na tú skolu chodi. Ak sa uberies na smer medicina farmacia veterina odporucam ist studovat do Ceska