Tabletky na ukludnenie

Príspevok v téme: Tabletky na ukludnenie
hankazre

Ahojte. Postupom času sa zo mna stava dosť nekludna osoba, som nervozna podrazdena a dosť panikarim. Ked musim isť niekde medzi ludi, do väčšej skupiny, tak si občas dam tabletky Sedatif Pc. Ale problem je v tom, že neužijem 2 kusy ako sa odporuča, ale rovno 7-8 a potom som o dosť kludnejša. Môže mať takýto poočet nejaký negatívnyy vplyv na mna. Stane sa to napr. raz za týzden.

hankazre

vdaka, no vyskusam tie tabletky, čo ste mi poradili.. Dúfam, že mi pomôžu. A aký majú na vas vplyv, môžem po ich užiti soferovať normalne auto, alebo resp. kedy začínajú učinkovať.

Sipka

Nestraste ju liekmi , su to lieky ako kazde ine keby boli take skodlive a navykove uz pol planety je navykova.
Je lepsie dat si tabletu na uzkost a ukludnenie ako sa nechat ziinfarktovat. Treba ich uzivat ako treba a nie je dovodbna strasenie a paniku

socialnafobicka

Guajacuran je uzasny naozaj vrelo odporucam. Ja vdaka liekom mozem konecne zit a pracovat... mam socialnu fobiu a uzkostne stavy ako tak sa snazim davat doporiadku...

Tomas12345

Ako mne velmi pomahalo Guajacuran. Je to sice chemia ale nenavykova a volna na predpis a je to silnejsie nez sedatif pc takze to by som ti odporucil .Uvolnuje to svalstvo teda aj proti uzkosti to je . Ak by ti to ale nepomahalo a nebola by si schopna bez liekov to zvladnut tak potom prichadzaju do uvahy lieky anxiolitika alebo antidepresiva tie su proti uzkosti .

gabona1

Treba ísť k lekárovi, alebo sa snaž nájsť niečo, iné čo ťa upokojí. Tabletky nič moc, to keď začneš jesť, koniec. Budeš potrebovať už stále...

lLily

hej, nie si prva ani posledna, ktora si takymto sposobom svojvolne a celkom vedome pestuje cezlozitovnu zavislot na psycholiekoch a potom sa budes cudovat ako kazdy jeden, ze sa toho nadosmrti nezbavis a prestane ti to pomahat. Dost blbe byt zavisly na niecom, co nepomaha a predsa to musiet brat, aby clovek aspon ako-tak dokazal fungovat.