Prosim POMOC!! :((( opuchnuta tvar, výtok z nosa, bolesť hrdla, svrbenie v nose aj ušiach...

Príspevok v téme: Prosim POMOC!! :((( opuchnuta tvar, výtok z nosa, bolesť hrdla, svrbenie v nose aj ušiach...
nesskavvv

Ahoj slečny... prosim potrebovala by som pomoc, už neviem čo robit. Cca v sobotu som sa začala cítiť celkom malátne a trocha ma bolelo hrdlo... pripisovala som to každodenným tréningom avšak v nedeľu ma začalo hrdlo bolieť omnoho viac, začala som soplit vodopády no a v pondelok ráno to už bola konečná... opuchnuta tvar, komplet cela, o vieckach ani nehovorim, hrdlo ma strašne bolelo a taktiež začalo neznesiteľne svrbenie v ušiach aj nose... zo začiatku som si myslela ze to bol úpal od slnka alebo nachladnutie... ale je to akási alergia... viem ze som alergická na pel a možno aj na prach... potrebovala by som poradiť nejakú masť alebo sprej na odpuchnutie tvare alebo niečo z čoho mi odpuchne tvar a taktiež nepoznáte nejaký syrup alebo nejaký liek BEZ CUKRU A NA VOĽNÝ PREDAJ na rýchle "uzdravenie sa z alergie"? Poprípade dá sa liečiť niečim prírodným? Potrebujem byt co najskôr v pohode...Ďakujem pekne, každá odpoved ma nesmierne poteší... už som fakt zúfalá...

Kycera

Pri opuchu tváre, treba zájsť okamžite k lekárovi, môže sa to zvrhnúť. Ten Ti podľa zisteného stavu pichne Calcium alebo Hydrocortizon a o niekoľko minút máš po opuchu.

Žiadna masť a ani sprej Ti nepomôže, ale toto : už spomenuté antihistaminiká, Calcium, čerešne a veľa, veľa močopudného čaju. A zistenie príčiny tejto alergickej reakcie - lieky, suplementy, potraviny, tekutiny,...

Johanka25

Buď už spomenuté lieky alebo ak by nezabrali tak uz len kortikoidy na taky akutny stav,je piatok skoc este za lekarom nenechavaj to takto pred vikendom. Dycha sa ti pomerne dobre,nemas zluzene priedusky? Prípadne nejaky suchy az pisklavy kasel?

Mesačný princ

B vitamín, Zodac (Zyrtec) alebo rôzne iné lieky či ich generiká...

Mala by si to konzultovať s lekárom.