Bulímia a alkohol

Príspevok v téme: Bulímia a alkohol
dmonik

Dobrý deň,potrebujem pomoc a radu ohľadom mojej už dospelej dcéry,ktorá dlhšiu dobu trpí poruchami príjmu potravy,momentálne je to bulímia. S tým úzko súvisí aj jej psychický stav,uzavrela sa do seba,vyhýba sa priateľom,má depresie a stavy úzkosti,ktoré rieši alkoholom najmä doma sama a vždy pokiaľ má voľný čas.Je to jej únik z reality a zároveň uspávací prostriedok.Som zúfalá,niekoľko krát som sa s ňou snažila rozprávať,pomôcť jej,poradiť,dokonca sme boli aj na jednom sedení na psychiatrii,ale prístup pani doktorky odradil aj mňa.Dcéra už potom rezignovala úplne a odmieta akúkoľvek pomoc kdekoľvek.Už neviem ako to riešiť.Potrebovala by som súrne radu,kontakt kde sa môžem obrátiť o pomoc,prípadne na dobrého doktora,čokoľvek,čo by mohlo pomôcť.Veľmi sa o ňu bojím a už nevidím východisko z tejto situácie,keďže je dospelá,asi ju nemôžem nasilu nikam odviezť a ona sa liečiť nechce.Budem vďačná za všetko!
Zúfalá mamina

Gima

Mala by vylučiť alkohol, poškodzuje jej pečeň. Žaludočné kyseliny upravuje acidofilne mlieko, cmar, kysané podmáslí.

Tomas12345

Ahoj treba zistit preco sa uzatvara dcera do seba a preco robi tu bulimiu preco vypluva jedlo .Ten psychiater by fakt vedel pomoct nasadil by nato lieky , tie vecsine ludom bulimikom pomahaju . Pokial sa dcera nebude vediet toho sama zbavit tej bulimie tak jedine potom psychiater moze pomoct. Zacal by som to ale riesit co najskor a ziadne odkladanie .Napiste my popripade na mail tomas55555@centrum.cz ak zistite dovod z coho ma dcera depky a preco vlastne zacala s bulimiou.