Nedokážem splniť priateľove túžby

Príspevok v téme: Nedokážem splniť priateľove túžby
Lina_22

Ahojte, potrebujem nejakú radu, možno podporu.
Už rok mám priateľa, ale poznám sa s ním oveľa dlhšie. Poznáme sa od SŠ, až neskôr sme sa dali dokopy. Vždy sme mali peknú vzťah a nikdy na mňa netlačil. Ale v poslednom čase je iný.
Ešte nikdy sme spolu nespali. Viem, potrebuje to, je chlap. Ale ja sa proste hanbím. Hanbím sa ukázať mu to dole a neviem si predstaviť pozrieť sa mu potom do očí, ak by sme spolu mali sex alebo hocičo iné.
Teraz sa častejšie hádame. Vyčíta mi, že ak ho neľúbim a nechcem s ním nič mať, mám mu to povedať narovinu. Ibaže ja ho milujem až priveľmi nato, aby som to urobila a potom sa hanbila s ním prehovoriť.
Neviem, prečo ten strach mám. Hoci rodičia mi vždy vštepovali, že kým nebudem dostatočne uvedomelá a veľká, mám si dať s týmto pokoj.
Už fakt neviem, čo ďalej. Tak veľmi chcem splniť priateľove túžby a aby nás spájalo aj niečo viac, ale nejde to.
Ako mám ten strach a hanbu zo seba dostať?

BJ 2

Lina, napis, ci to este citas. Ja osobne si myslim, ze si v poriadku a ze myli sa tato civilizacia. Je to len na splodenie potomstva, v ziadnom pripade sa nenechaj poskvrnit, ani znemravnit. Ak ta nemiluje skutocne, opusti Ta kvoli sexu, chlap, ktory Ta miluje skutocne, obetuje sex kvoli laske.

tojejedno

A preco by to mala byt akoze vymyslena tema?? Su ludia ktori nedokazu mat sex... za to, ze vy takyto problem neviete riestit alebo ste sa s nim este nestretli neznamena ze to niekoho vo svojom zivote netrapi. Ja tiez nedokazem sexovat vdaka skusenostiam ktore mam aj ked v predstavach skoro stale, som poznacena na tolko ze do reality to zrejme nikdy neprenesiem...neviem ti poradit ale verim ti

alexxxxx

neviem kolko mas rokov,

ale keby som na mieste toho chlapca tak tiez tolko necakam, preboha ved .. laska je aj o tom

aby si to nelutovala, nic divne na tom nieje

nieste brat a sestra ale frajer a frajerka