Boji sa moje telo chudnutia?

Príspevok v téme: Boji sa moje telo chudnutia?
sonicqa

Mam taky problem... pred cca pol rokom som dost schudla tak, ze som na cas obmedzila jedlo uplne na minimum. ked som sa uz dostala na cielovu vahu, chcela som zacat jest normalne ale namiesto toho som sa zacala nenormalne prejedat. malo to rozne fazy. najprv som jedla cokolvek, potom hlavne chlieb a pecivo, isty cas dokonca cele kocky masla a naposledy hlavne sladke jedla. podarilo sa mi uz aj neprejedat a za ten cas, co som sa stravovala normalne (upozornujem, ze naozaj zdravo a vyvazene) som samozrejme zacala chudnut. ale akonahle som pocitila napr. na obleceni, ze chudnem, nie ze by som sa potesila, ja som sa zacala napchavat :( a tak je to vpodstate doteraz. uz vazne neviem co robit. nedavno som zas skusala obmedzit jedlo ako to len ide a zas som skoncila pri prejedani. myslite ze si len moje telo pyta to co mu chyba? ze ma strach aby som zas nepadla do anorexie? alebo je to len mojou slabou volou? moze to tiez suvisiet s tym, ze psychicky nie som moc v pohode a stale niekoho ineho (ale aj seba) obvinujem z mojich problemov a nasledne nenavidim? ja neviem ako sa neprejedat. vydrzim maximalne tyzden a potom znova vsetko pokazim :( nepoznate niekto nejake lieky, rady, terapiu, cokolvek co by mohlo pomoct? dakujem

uzlik

nepoznám do detajlov vašu strránku. aj ja len toľko. a to z vlastnje skusenosti viem, e ked je človek zamestnaný na tri pracovné zmeny- čo je najcäčšia somarina u nás,alemaju jednu nevýhodu, al výhodu že sa dá krásne chudnuť.

lizanka

Ja si skor myslim, ze ked trochu schudnes tak uz mas pocit, ze si smies dopriat lebo si uz za vodou, a tak sa ti vsetko vrati naspat. viem ze sa to lahko hovori, ale treba jest s mierou v oboch zmysloch slova

nasratá nula

mna by to tiez zaujimalo.Som na tom presne tak ako vy baby:( viem,ze nemam rozmyslat o tom,ci sa prejem alebo nie,ale mam si najst nejaku cinnost,ktora mi zamestna mysel.Ale je to !strasne! tazke.

sonicqa

stale sa snazim jak blba... a musim priznat, ze to uz nie je tak hrozne ako predtym, schudla som dokonca zo 5 kil, ale prejedanie (hoci v miernejsej miere) zostalo... a to hlavne cez vikendy... a neviem ako sa toho zbavit raz a navzdy...mate niekto nejaky napad, pls???

spagheta

soni,ja som na tom tak isto...to nie je zeby sa tvoje telo balo chudnutia,ale upadla si rovnako ako ja do viru zachvaoviteho prejedania...tiez ked sa tesim ze mi splaslo brucho,schudli stehna...prezerem sa ako svina...zerem co vidim a uz neviem co s tym!milion krat si subim ze to uz nespravim,ale spravim to znova a znova:(