Chcem sa toho zbavit!!!!

Príspevok v téme: Chcem sa toho zbavit!!!!
lea

Uz pomaly dva roky mam staleho priatela, ktoreho nadovsetko milujem. Nedokazala by som si predstavit ze ho nemam. Len je tu jeden problem, rada spoznávam novych ludi, hlavne to opačne pohlavie a vzdy je niekdo kdo mi niak učaruje a ja jemu a vytvori sa nieco medzi nami. To co vždy preživam stym človekom je nieco krasne, aj ked viem ze robim zle a že je to nevera nedokážem sa toho vzdať. Dokonca aj ked o toho noveho čo si najdem prochadzam a obmedzim kontakt, zvladom to tažko, vynucujem si pozornosť, robim sceny a pritom sama viem že sa zahravam s ludskymi citmy. Niekde som čitala ze je to psychicka porucha z nedostatku pozornosti, ale neviem už čo mu mam veriť. Niekedy mi je až zle stoho čoho som shopná:((((

Lenka_

Lea. skus to nezvalovat na psychicku poruchu...je to o sile osobnosti, mozno si prilis nezrela, mozno sa potrebujes sama najst, mozno nezazivas pravu lasku...Takze, sup:) Neordinuj si tazku diagnozu, skus sa nadychnut a postav sa k tomu cestne...Skus sa sama seba spytat, o co ti vlastne ide...:-) Drzim palce!