Alternativna liecba hpv

Príspevok v téme: Alternativna liecba hpv
Anka1232

Ahojte baby prosim skusala sa na hpv virus niektora z vas liecit alternativou? Uz ma nebavi chodit si gynekologicke pre lokalne maste pretoze sa mi bradavicky zasa po case vytvoria... brala som aj indonal pomohol len kratkodobo... prosim existuje nejaka ucinnejsia liecba ako lekarska popripade koho mi viete odporucit??vdaka

Starsia

Ja patrím medzi staršie ročníky, HPV som dostala od manžela, ktorý mi ho priniesol ako darček od svojej priateľky. Roky som s tým zápasila sama, potom u kožnej vypaľovaním, lieky od gynekológa mi nezaberali. Užívala som aj wobenzym niekoľko balení, indolan mi vôbec nepomohol. Vyskúšala som všetko lebo nie som z Bratislavy a doktorku Albertovú som mala len ako takú poslednú záchranu. Keď nič nepomohlo objednala som sa nakoniec aj k nej. Nemôžem zodpovedne povedať že vírus v s sebe už nemám ale je pravda že 6 rokov už nemám vôbec žiadne ťažkosti a vyšetrenia u lekára sú negatívne. Ale človek nikdy nevie a ja už som odvtedy taký bojko. Liečila som sa u nej dva roky takže ak to chce niekto tiež vyskúšať, nech sa pripraví na dlhú liečbu a hlavne sa vyzbrojí trpezlivosťou. Liečba samotná ťažká nie je, jedná sa len o užívanie prírodných liekov. Cítim sa dobre, bradavičky sa mi nerobia, výsledky sú negatívne a všimla som si že sa mi prestali robiť aj pigmentové znamienka čo tiež pripisujem tej liečbe. Tak snáď to tak ostane už natrvalo.

Anka1232

Nad dr Albertovou som rozmyslala aj ja pretoze uz som zufala... gynekologicka mi vzdy predpise mast bradavice sice zmiznu ale po case ich mam znovu.... preto uz rozmyslam aj nad alternativou pretoze je to hrozne uz nemam ani vztah odkedy ma neverny partner nakazil uplne ma to znicilo :( indonal som uzivala aj ja no po douzivani sa to zasa vratilo a nechcem do seba uz tlacit donekonecna lieky... imunitu posilnujem tiez, vitamin c, hliva ustricova ale vsetko pomaha len kratkodobo :(

Hapecko

Ja sa práve liečim u Dr. Albertovej ale ešte som len začala. Neviem aký to bude mať priebeh. Sestra sa u nej liečila na herpes a pomohlo jej to tak dúfam že aj u mňa to dobre dopadne. Vypalovanie ani indolan ani wobenzym mi nepomohli, len nakrátko.

Misa7788

Ahoj Anka..ja som neskusala, pretoze som este len na zaciatku a som z toho na prasky. Tebe sa to stale vracia?? Mne gynekolog povedal ze sa ty zvykne vratit ..ale ze tak max 2-3 krat. Ze potom si s tym telo poradi. Ja posilnujem imunitu indonal,selen,zinok, vit. C. Plus zelenina a ovocie. Nechcem to zas