je krása doležita?

lusijka

Tak to musel byt riadny idiot. Bud rada, ze ste sa rozisli. Taky ti za to nestoji.Co z toho, ze je baba krasna, ked ma prazdnu hlavu? A vobec, preco si s tebou vlastne zacinal, ked si sa mu nepacila? Mozno si mu nevyhovovala v sexe, ak ste teda spolu spali. Vazne, nelam si tym hlavu. Idiot.

nikaaaa

Celkovo si myslim ze v tejto dobe pre vacsinu ludi krasa dolezita je ...urcite mi daju za pravdu aj ostatni.Ale samozrejme nejde len o toto........

evul

Neznama, chapem tvoje pocity, velmi casto boli tie moje uplne rovnake... Ja osobne si nejaka moc pekna nepripadam, postava...no, snazim sa chudnut a jest zdravo atd, ale zatial nic moc... A mam uzasneho priatela, ktoremu sa proste pacim. Fyzicky aj "psychicky". Dava mi to najavo vzdy, ked je to mozne, mozno ma casom presvedci :-D Urcite sa najde niekto presne pre teba - ktoreho budes pritahovat, a ktory bude pritahovat teba. Na chlapov, ktori hodnotia len obal, sa vykasli - su to, bez ohladu na vek, este pubertiaci. Zasluzis si cloveka, ktory bude pozorny, a bude ta lubit za kazdych okolnosti. Ved sa moze stat tolko veci, ktore cloveka o fyzicku krasu pripravia - a ja nechcem partnera, ktory by ma preto opustil, musi ma milovat celu, nie kvoli tomu, ze som nejaka, ale preto, ze som :)

neznáma

najviac ma mrzí to,že už možno nikdy nenájdem lásku a pod. Lebo všetci sú rovnaký pozerajú či je dievča pekné,či má super postavu a podobne. Je mi z toho nanič.

booboo

kazdy je pre niekoho pekny, ak si sa tomuto nepacila tak pride určite niekto kto ta bude doslova žrať. Kazdy z nas ma v zivote určité mnozstvo partnerov tak sa nicoho nestrachuj. bol to nejaky blbec. vo vztahu ide hlavne o porozumenie, toleranciu,a vzajomnu lasku

lincoln

Ahoj neznáma... podľa mňa nie je najdôležitejšia krása... dôležité je to, aby ste si rozumeli, aby ste si mali čo povedať... ale na druhej strane ma musí osôbka s ktorou chcem prežiť celý život aj niečim priťahovať..