je krása doležita?

error444

lusijka no tak mozno aj hej.kozy niesu vsetko priznavam ale nemal by som ju za co chytit:D.ale musela by byt velmi pekna aby ma zaujala.a takych je malo.

error444

no ved.ked ides po meste ako vidis ktora baba ma daco v hlave co sa budem s kazdou jednou rozpravat?tak radsej si vyberem s tych peknych co idu po meste a nie s tych spatnych.toto je moj nazor ktory mi nikto nezobere.

lusijka

tak ty si myslis, ze len velke kozy su krasne co? Tu zalezi hlavne na tvare. Radsej by si bral velke ovisnute ako male a pekne zagulatene? hmmm?..A co keby si nahodou stretol straaasne peknu babu jak babika na tvari s peknou postavou ale s malymi prsiami ?ani potom by si ju nechcel?

vin diesel

Jasne ze je krasa dolezita. Ked sa prechadzam po meste tak za dievcata na mna len usmievaju. Asi takto :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A tym mi najskor prevaju ze sa im na prvy pohlad zdam byt pekny.

error444

ale tak nahodou nie kazda baba co je pekna musi byt hlupa.a este k tomu vyzoru akoby mala vyzerat pekna baba.no tak nikoho nezaujima baba z malymi kozami.alebo ked je spatna do tvare tak jej ani radsej nedam francuzaka no ne.

lusijka

a vobec, ako vyzera pekna zena? podla coho sa to berie? Kazdemu sa paci nieco ine. Kazda zena je individualna a kazda je inak krasna. Takze tak. Neboj, urcite si pekna, ved preco by si potom s tebou zacinal?