7 dôvodov, prečo pravidelne konzumovať pomaranče

Táto diskusia patrí k článku: 7 dôvodov, prečo pravidelne konzumovať pomaranče
7 dôvodov, prečo pravidelne konzumovať pomaranče

Pomaranče sú veľmi populárnym citrusovým ovocím, ktoré obľubuje mnoho z nás. Sú obľúbené pre ich šťavnatú, kyslasto – sladkú chuť, no prinášajú i mnoho benefitov pre naše zdravie.

mandarinkovnik

20-30r dozadu nam ako detom tlacili do hlav dolezitost konzumacie citrusov a to hlavne v zime! Pamatate si to niekto?
Mimochodom, to juzne, cize tropicke ovocie je myslene napr. z okolia Afriky.. ok, dajme tomu aj Azie, Karibskej oblasti, juznej Am. a juznych oblasti. Ale pomarance su z Italie co je za rohom a tie su zdrave, plne vitaminov a bezpecne! :)

pomarancica

Ja štavu z citronov a pomarančov pit v zime nemožem, je mi potom zima.. naozaj ..potom sa človek rychlejšie nachladi podla mna...

Mesačný princ

Tiež sa neodporúča jesť citrusové ovocie hlavne v zime!

Ochladzuje totiž organizmus a paradoxne si môžeme po zjedení napr, pomaranča v zimnom období naopak uškodiť.

miliop

nikdy by som neodporúčam jesť južné ovocie.
po prvé pomaranče sú striekane pocas zretia chemikaliou a podruhe je zdravšie jesť to čo rastie doma.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.