Kedysi prehltnutie ortute z teplomera - priznanie a trapenie, prosim o pomoc

Príspevok v téme: Kedysi prehltnutie ortute z teplomera - priznanie a trapenie, prosim o pomoc
akka12

Zdravim a prosim dopredu, aby ste ma pochopili a nepisali odsudzujuce komentare. Kazdy si raz za cas prejdem peklom a v zufalstve porobi veci, ktore by inak nespravil. To iste sa stalo aj mne, teraz je jedno preco a ako, ale po rokoch ma trapi co to mohlo mat zasledky. Stalo sa to cca 6 rokov dozadu. Urobila som si chlieb z maslom a sunkou, rozbila som 2 teplomery, gulocky sa roztriestili na mensie, zozbierala som ich a dala na chlieb. Ulozila som ich do chladnicky. Po hodine a rozhodnuti som ich zjedla, tento sposob som zvolila preto, aby som to nejako zvladla. ano stalo sa. zial. na druhy den prisli 40tky a bluznenie. Po dvoch dnoch to preslo. no ale teraz ma trapi co vsetko som si tym mohla sposobit. samozrejme ze ma to teraz stve, neviem ale mozno poznate stavy, ked neviete kudy kam a nikto nie je vtedy vo vasej hlave a stane sa. zivot prinasa tak tazke situacie a nevyzrety clovek ich nemusi zvladnut :(. roky to chcem niekomu povedat, niekam napisat, ale nejako mi to neslo, zakazdym som to zmazala. dnes sa na seba hnevam, lutujem to, rozmyslam uplne inak, vazim si kazdy jeden den. milujem zivot. vobec neviem co sa v mojom tele vtedy mohlo udiat. na licach mi vznikli aj take cervene flaky. a tazko mi to cele rozoberat. mozete mi aspon takto niekto nieco napisat, aby sa ulavilo pripadne mojej dusi. zo srdca vam dakujem priatelia.

akka12

len by ma zaujimalo ci to nemohlo mat nasledky.

mam cukrovku. ale pravda je ze som sa malo hybala a vela jedla, aj alkohol sem tam. ako kazdy clovek. jednoducho ci som si nesposobila tym dalsie problemy.