Kam na VŠ

Príspevok v téme: Kam na VŠ
Veron336

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na vaše názory ohľadom 3 odborov. Tento rok som si podávala prihlášky na UCM na odbor aplikovaná biológia a na Trnavskú univerzitu som si dávala prihlásku na odbor Laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve a na verejné zdravotníctvo ( uz som na ne prijatá ). Ak by niekto mal skusenosti s tymito odbormi prosím o komentár, či sa to oplati studovat ? Je to dobry odbor ? A ktory sa oplatí asi tak najviac ... ďakujem

Lele27

philips Prečo nie LVMZ, je to zlý odbor? Poprípade viete porovnať niekto LVMZ aj v iných mestách okrem TT, bude rada za každé info.

pravdaofzasp

Na trnavsku v zivote nikdy nechod uplaca sa tam ako o dusu sikovny studenti letia a uplatkari koncia s cervenym diplomom... moju kamaratku ktora je ztp odtial vyhodili aj napriek tomu ze sa velmi snazila a je napriek postihnutiu sikovna. Dufam ze na tu skolu raz pride a vsetko sa im vrati.

Lele27

Veron336, chcela by som sa ťa spýtať ako si sa rozhodla, na ktorom odbore si, rozmýšlam tiež nad LVMZ v TT, tak by som mala pár otázok ohľadom štúdia ak si tam.

Lele27

Veron336, chcela by som sa ťa spýtať ako si sa rozhodla, na ktorom odbore si, rozmýšlam tiež nad LVMZ v TT, tak by som mala pár otázok ohľadom štúdia ak si tam.