Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Negatívnosť

Príspevok v téme: Negatívnosť
Robo567

Dobrý ďen v poslednej dobe som strašne znudený nič ma nebaví proste klasický chlapec v 15 rokoch.Hlávne máma negatívne myšlienky a neviem ich prestať vnímať nebudem radšej hovoriť čo lebo to nieje príjemné. Len divné je že keď na to myslím má boli chrbtica.. ale to nieje asi spoločné.Ide o to že myslím negatívne začalo to odkedy som si povedal že čo by sa stalo keby že robím ľudom zle napr. je situácia niekto ma o niečo poprosí a v hlave si poviem ja to neurobím ale v skutočnosti urobím proste mi mozog nechce spolupracovať.Nechcem veľmi chodiť s tým k psychológovi.Už myslím negatívne 2 týždne a dosť mi to ovplyvňuje myslenie neviem myslieť v škole na učivo lebo myslím negatívne.Spať viem nič ma nebudí. Nemôže to byť nejaký prechod do dospelost alebo hormóny ? Lebo antidepresíva brať moc nechcem.Alebo mám počkať ? A nechať to tak ? a ptm uvidím ? Lebo keď robím nejakú činnosť stále na to myslím ale stále. Len je divné že ma boli pri tom chrbtica. Poprípade nie viete mi poradiť ? či to môže byť chrbticou alebo nejaká depresia ?

Robo567

Len som chcel dodať je to myslenie typu že myslím na hnusnú odpoveď ktorá by človeku sa dá povedať ho naštvala alebo urazila ale v skutočnosti telo povie NIE poviem normálne alebo keď ma niekto požiadá o niečo či môžem urobiť a ja hej ale v duchu urobim si to sám alebo zabijem ťa no proste sprostosti ale urobím to lebo telo to nedovolí poďľa mňa sa jedná o psychický problém ale mám pocit že to ustupuje.