Čo by ste si pomysleli?

Príspevok v téme: Čo by ste si pomysleli?
jumbacisko

Ahojte, predstavte si, že ste v spoločnosti so svojím známym/priateľom/kolegom/kamošom a jeho rodičmi. A vždy keď sa ho niečo opýtate, odpovedajú jeho rodičia zaňho. Vnucujú mu svoju zbytočnú pomoc, nedajú mu dýchať, infantilizujú ho dobre že ho ešte aj nekŕmia. Predstavte si, že ten človek na svojho rodiča v tej chvíli vybuchne nech mu dajú pokoj, že už má dosť a že sa pred Vami cíti trápne. A rodič začne: Ale zlatko, poklad, ja ti len chcem dobre, pokladík, no vidíte toho môjho syna...?
Čo by ste si mysleli? Boli by ste na jeho strane, že to preháňajú a že je to možno aj choré a mali by ho nechať dýchať? Alebo by ste súhlasili s jeho rodičmi a chápali by ste to tak, že chlapec je nevďačný/zlý na rodičov?
Pre informáciu, mám 19 rokov a presne takéto veci dakedy zažívam.

neviem111111

nemyslela by som si nic, lebo sa do druhych nestaram. ked ti to nevyhovuje, ries to s nimi rozhovorom a nie vybuchmi na verejnosti.

bagger

z takehoto cloveka bude jedneho dna doslova idealny partner ktory sa bude este aj pri skusani novych topanok v obchode pytat svojej manzelky: Co myslis milacik, netlacia ma?