Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Lieky a ja

Príspevok v téme: Lieky a ja
Nikol007

Ahojte,
v piatok som navštívila prvý krát psychiatričku. Mám veľké rodinné problémy..problém s adaptáciou novej životnej situácie.. tak som sa jej vyrozprávala, povedala mi aj ona, povedala, že na tom popracujeme. Ale ťažko sa mi zaspáva a dala mi preto lieky Atarax.. včera som užila večer prvú tabletku a dnes som bola celý deň úplne mimo, unavená, malátna, nevládala som ani vstať z postele. Už len to, že musím brať lieky mi nie je po vôli. Ja ich nechcem brať... čo myslíte? Čo mám robiť? Študujem a pracujem v zdravotníctve a to sa proste tak nedá fungovať.povedala mi, že to nemá vplyv, ze sú to ľahké lieky. Ale mne to tak nepríde. Ja nie som psychicky chorá aby som to musela jesť.. podľa mňa tá nespavosť prejde časom, keď sa to urovná...

spravnaVolba

Lieky určite neber ... Je normálne, že sa necítiš psychicky najlepšie keď máš rodinné problémy. Ale to nie je dôvod ísť k psychiatričke. Jej vôbec nejde o to ľuďom pomôcť. Tie lieky narobia viac škody ako osohu. To čo ti skutočne pomôže lepšie sa vyrovnať s naročným obdobím a celkovo so životom je zdravá strava, veľa ovocia, zeleniny, možno aj nejaké voľnopredajné vitamíny z lekárne a niaka fyzická aktivita, beh alebo prechádzka krásne vyčisti hlavu ..:)