UPJS--vs--UK všeobecne a zubne lekarstvo

Príspevok v téme: UPJS--vs--UK všeobecne a zubne lekarstvo
unif

ahojte chcel by som sa spytat ktora skola je podla vas lepsia a na ktoru bude sa lahsie dostat...rozmyslal som nad zubnym lekarstvom kde do KE beru 45 a do BL 40 a ale na vseobecne beru do KE 220 a BL 330 mam pocit...
chcel by som vediet vas nazor a aj podklady ktore sa treba ucit na skusky lebo bud kupim knihu UPJS alebo UK a neviem sa momentalne nejako rozhodnut (ak by ste mali nejaku doma tak by som aj mal zaujem)

unif

tak rozhodujem sa ci BL alebo KE lebo nechcem sa pripravovat na viac skol tak rozmyslam kde by som mal vacsiu sancu a co sa tyka CZ tak nerozmyslal som zatial nad tym lebo tam maju aj fyziku mam pocit na prijimackach a to uz by bolo dost na mna...
ak chces tak mi napis na mail, rad by som sa dozvedel viac alebo nejake tvoje skusenosti a tak :)

Klzuau

Ahoj,
Tak ja som chcela ist na zubarinu do BA,no nakoniec som nesla ani na prijimacky a pripravovala som sa do KE na medicinu,kde ma nevzali a skoncila som v CZ na farmacii a som spokojna - je tu skvely system vsetkeho..nemam to s cim porovnat, len ked som bola napr na prjimackach v KE a ked si to porovnam v CZ uz len tu bol rozdiel v pristupe k studentom +novsie vybavanie..takze za mna ti odporucam skor CZ, ale netvrdim, ze na SR mame zle skoly,nikde to nie je ked lizat. Hlavne si vyber jednu skolu na ktoru sa budes na 110% ppripravovat..hlavne sa nepripravuj na tri skoly naraz ako ja.
Mimochodom mam na predaj knihy na prijimacky do Kosic tak ak by si mal zaujem mozem ti predat. : )
GOOD LUCK a pevne nervy. Nevzdavaj sa.