plis help!!!!!!

Príspevok v téme: plis help!!!!!!
Ashaki

xodila som s jednym xalanom (mirko) potom sme sa rozisli lebo som ho podviedla (je mi to fakt luto, nevim preco som to urobila...) a potom som zacala xodit s inym (jeho kamosom)a zatial on mal este 2 abo 3 baby. ja som zistila ze ho mam naozaj rada (xybal mi... sak to poznate)odpustil mi a teraz spolu opat xodime. no neviem ci mam ma naozaj rad alebo ma xcel iba preto ze zrovna nema inu... bo sa tak tvaril... predtym ked sme spolu xodili pisal mi sms kazdy den a
bol na mna strasne dobry, akonahle sme neboli spolu hned mi napisal ze mu velmi xybam a tak... no teraz je to uplne ine. vobec ho nezaujmam ked niesme spolu a ked sme spolu je tak trosku xladny, neviem ci ma ma naozaj rad. stoji zato s nim ostat alebo ni? prosim pomozte mi!!!

lole

ked vo vztahu jeden podvedie, alebo ublizi tomu druhemu, aj ked sa to rozoberie a odpusti, tak to uz nikdy nebude take, ake to bolo. Hovori sa, ze priatelstvo je zlata nit, ktora sa lahko roztrhne, da sa sice zviazat, ale uzol zostane. A podla mna to plati uplne na vsetky vztahy (ci uz partnerske, priatelske, rodinne...). A ci s nim zostat? Pozri sa na vas terajsi vztah ako keby ste predtym spolu neboli, ci by ti vyhovoval, alebo by si chcela nieco ine. Jednoducho neber do uvahy, co bolo v predchadzajucom vztahu, lebo zo spomienok sa da vztah "zivit" len kratky cas.

amelia

mila ashaki jedno si zapamataj uz to NIKDY nebude tak ako predtym toto si musis uvedomit ak s nim sces aj nadalej ostat a to ze si ho podviedla nebolo od teba pekne ale no stalo saa to uz nenapravis ale z toho co hovoris tak chalan je k tebe chladny bo uz ta nelubi ale mysli si ze ano a druha vec je ze uz ho nezaujimas ty ale tvoje telo tak ako si povedala ze ted nema inu