Kde ma hádžu?

Príspevok v téme: Kde ma hádžu?
Slecna21

Som zufala z tych ľudí ktorí su pre mňa cudzí a pokrikuju na mňa pani,mam 21 rokov a hadaju mi 18,nie som žiadna stara ženska tak prečo prave na mňa,mojim spolužiačkam tak nepovedia,prečo prave mne,cítim sa znechutena a neustale sa sledujem v čom som sa zmenila.Nedavno na ulici na mňa pokrikoval jeden asi bezdomovec"Prosím vás,pani,"neotočila som sa lebo na to slovo ktore nenavidím nereagujem,pretože nie som žiadna Pani,som ešte mlady človek ktory ma celý život pred sebou,prečo ma hádžu do stareho železa?A ten začal aspoň 5krat drzo kričať"Pani,to sa mi stalo viac krat a nie som s tým spokojna,dokaže mi to pokaziť cely deň.Ja nikomu neubližujem,mladym dievčatam tak nepoviem,ani starším ženam nepoviem radšej nič akoby som ich mala uraziť.

WHISPER

a to je tvoj jediný problem...? ja mam 30 a ked mi niekto povie "slečna" a ak to situácia dovoluje tak so smiechom poviem "mám dosť rokov aj na pani.."

lebo predstav si že vo Francuzsku oslovenie "slečna" zrušili a mudro urobili lebo je to diskriminujuce... lebo chlap ma oslovenie pán bez ohladu na stav,.. takze mne lezie na nervy "slečna" zvlašť ked to niektorí vedia povedať takym pohrdavym hlasom.. alebo ked mi niekto povedal že "slečinka.." a ja som si pomyslela "kokotko"

chorecrevo

Mesacny princ, mojmu bratancovi dali aktivistky pred supermarketom na medzinarodny den deti nejake sladkosti zadarmo, lebo si mysleli, ze on je dieta, pricom on uz v tom case nebol dietatom, ale otcom dvoch deti :) to on len tak mlado vyzeral. Ale sa potesil, lebo kym bol dieta, nikto mu nic nedal a zrazu v dospelosti toto :)

chorecrevo

Mozno, ze mas par kil navyse a potom tak pokrikuju. Lebo silnejsim kockam sa to stava. No ale tak tu nic nie je stratene, lebo mlada baba ked ma silnu volu a velmi chce, tak dokaze schudnut za ovela kratsi cas ako stara zena. Aj z mladeho prasiatka slaninu rychlo vytopis a zo starej svine uz veru tazsie a moc dlho to trva :) Alebo nosis take tie hrube okuliare s ciernymi ramami, ktore su uz dlhsi cas "in", sice pekne a moderne, ale mozu pridat par rockov na vzhlade, najma ak sa pri tebe zastavil clovek, ktory ziadne okuliare nenosi a potom dobre nevidi :) Nic si z toho nerob, ze ako ta oslovili a nech ti to nepokazi naladu, asi maju fakt problem so zrakom, radsej si cestou zo skoly daj velikanske sluchadla na usi, sup s nimi do smartfonu a pocuvaj si svoju oblubenu hudbu, to ta viac potesi ako take oslovenie typu pani, plus so sluchadlami v usiach nebudes aspon to oslovenie pani ani vobec pocut :)