Zlé myšlienky

Príspevok v téme: Zlé myšlienky
FleshkT

Dobrý ďeň mám 16 rokov a sa cítim jak total prepadák.Myslím na smrť a hlavne som ako keby rozdelený na 2 časti zlá stránka a dobrá a neviem či som šialený alebo mám chorobu myslím občas na smrť niekedy tu smrť napr. Robím ja že sa vidím jak zabíjam nevynnych ľudí niekedy ešte aj vidim vec ktorá ma odrovnala jak ubližujem rodine neviem či to je prechodom do 18 roku že sa mi menie emócie alebo mám poruchu. A bojím sa to povedať rodičom. Nevnímam to keď sa bavím alebo niečo robím.Ale ten pohľad napr. Na mŕtvu rodinu a ešte ja ako vrah fuuuj. Najlepší bude pre mňa asi psychológ.

tomas12345f

išiel by som s týmto za psychiatrom mozno by to bolo treba nasadit antipsychotika ked mas taketo myslienky. Takisto k neurologovi by som s tym mozno ze zasiel .

FssB

FleshkT buď taký láskavý obtieraj si svoju špinavú hubu o seba a svoju rodinu a vypadni navždy z môjho života!!!!!!!

koyla

Ahoj, chodis dostatocne medzi ludi ? Skus sa zamestanat niecim pozitivnym co ti robi radost..ja neviem sport , priroda,priatelia.. uz je leto mas kopec možnosti.Tiež som mala poddobne stavy možno v mensej intenzite ale presli ma.. asi som mala stastie a zamilovala som sa v pravu chvilu... Inak by som urcite skusila psychiatra aspon par sedeni vylejes si dusu aspon :)

FleshKT

A keď myslíš mňa sa uvedom. Nemám problém sa stretnú´t a povedať si to medzi dvoma očami daj čas a miesto a veľmi rád tam budem na čas a ty to vysvetlím veľmi rýchlo. Som mladý a tým trpým a bojím sa o môj život a zdravie mojej rodiny.Aby som nič nespáchal.A ptm neniesol za to zlé následky.Sa uvedom čo píšeš jediny zakomplexovaný si tu ty lebo tu trepeš sprostosti poďľa mna píšeš úplne o sebe lebo ten ktorý tu vypisuje chujoviny a vymýšla si trápne prezývky a asi nemá štastie v živote si ty lebo to spamuješ tým fórum . Dúfam že sa spametáš :)

Realita

Upovedomujem ludí že veľa s týchto príspevkov pod ktorými sa vydáva pod vymyslenými prezývkami je osoba ktorá nemá celé dni čo na robote má zo seba komplexy pretože nemá žiadneho partnera na to že má vyše 50 rokov dáva sexuálne návrhy a sexuálne obťažuje mužov a svojimi vymyslenými príbehmi si kompenzuje svoju neúspešnosť pri dotieraní na tomto a iných diskusných fórach!!!Nikto ho vážne neakceptuje z každej roboty ho vyhodili pretože ohováral a robil intrigy na nadriadených.Internetové diskusie sú jeho úchylkou.

FleshKT

Jak čítam čo to je hmm je mi ešte horšie lebo liečba môže trvať aj roky a úspešná byť nemusí a veľa ľudom nepomohla /pokiaľ ma google neklame/ a vôbec nemám chuť sa trepať po lekároch.Nemôžem si rovno kúpiť antidepresíva. A s predstavou že dokonca života na to budem myslieť to radšej tu samovraždu jak myslieť na ublíženie na zdraví svojej rodiny..

FleshkT

Lujzik neskutočne si mi pomohol prečítal som si o tom a presne mi tam všetko sedí :) Len ma trápi ako sa mi to zrazu od seba objavilov hlave.

lujzik

ozaj skus najprv psychologa, ak to nepojde az potom psychiatra. cim si dlhsie v tychto stavoch, tym viac sa ti meni biochemicka struktura mozgu. bud to zvladnu psychoterapie alebo potom lahsie antidepresiva.

lujzik

FleshkT ak to nevies ovolyvnit sam, a naozaj sa trapis, vyhladaj psychiatra. Moze ist o obsedantne kompulzivnu poruchu, ktora sa da liecit. Su to vierave myslienky, ktore sposobuju uzkost. Zacarovany kolotoc. Maju to zvacsa uzkostlivy ludia. A potom su sami v prdeli, co ich to vobec napada.