mily chlapec

Príspevok v téme: mily chlapec
jakubbb

Ahojte,

milé dáme/slečny, už dávno sa stretáva s tým, že mi väčšina dievčat, alebo poniektorých žien hovorí, že som milý chlapec, alebo tzv. dobrý chlapec.

Mne to príde tak, že to vo vás evokuje skôr nepríťažlivosť, niečo také ako kamarátstvo.

Uberá mi to vždy so sebahodnoty a zdá sa mi, že pri niektorých prípadoch to je u ženy zámerne, aby ma ponížila.

Chcem sa vás preto opýtať: dokázali by ste si predstaviť život s takýmto človekom? Prípadne, čo môže u ženy zmeniť presvedčenie na chlapa.

Za odpovede budem vďačný.

lLily

byt milym sa oplati vzdy, lebo ludia vo vseobecnsoti vyhladavaju dobro a aj v no chcu verit....byt mily je pekne, bezpecne, mile, fajn, ustretove, no to je asi tak vsetko

byt odmietnuty a spojit si to s tym, ze si mily, je uz druha vec - mozno je v tom cosi ako strach zo zla, ktoremu sa chces vyhybat, a ze za inych okolnosti, by ta druhi neprijimali, iba vtedy ked si dobry, co ti vsak moze zasadit hlboku ranu, ked si v takom stave ratal s vacsim prijatim ci dokonca naklonnostou

jakubbb

mas pravdu, ale ta takticka slusnost..ja to nenavidim, nemozem byt svoj..v podstate sa bojim prejavit hned na zaciatku taky aky som, az po case, ked toho druheho cloveka ako tak poznam a neviem ci je to dobre pre mna byt takyto..

lLily

no ze sa za tu slusnost skryvas, pricom ta sama o sebe stve, inak by ti nevadilo, ked ta niekto nazve milym, ak sa takym aj citis a chces byt

nieco ako takticka slusnot, ktora ta drzi v bezpeci a mozes nou cosi ziskat i ten cas na spoznavanie, pretoze slusny je fajn v kazdom ohlade

lLily

posobi na mna nechutne a podla toho k nemu volim aj postoj...v pripade, ze byt chcel pochopit, preco tak posobi - na niektorych milo vychovane a na inych nechutne pretvarovacne, moze sa nad sebou zamysliet, nutit ho vsak do toho nikto nebude

ty posobis podobne, tak sa nedivim, ze sa divis

Jatt

iLily, autora témy zaujíma názor osôb opačného pohlavia, ako na ženy pôsobí muž, ktorého už spomenuté osoby opačného pohlavia oslovojú "milý chlapec", nechápem tak Vašej neadekvátne útočnej reakcií, ktorú ste si pre jej zbytočnosť a nezmyselnosť mohli odpustiť.

lLily

presne tak...CHALAN a potom sa nema preco divit, ked ho nikto nema za chlapa - chlapceka mamicka vychovala k slusnosti a teraz by sa mohol pozriet, co vsetko stoji za tou jeho slusnosnout a celit tomu, az potom bude chlapom

a_dr1a

lLily. Chalan je iba slusny a vie, co sa patri. A ty hned pises o nejakej umelej milote a hrani? Omg. Nie. Ide iba o vychovanie a normalnu, prirodzenu slusnost. Nic ine.

lLily

uz len ten uvod (mile damy a slecny) hovori za vsetko...to sa akoze snazis druhych takto cpat do "pozicie miloty", aby v pripade nezaujmu na teba boli aspon mili, ked uz nic ineho....mozno si tym ziskas sympatie podobne nastavenych jak si ty, no na pritazlivosti ti to teda nedoda, ani zaujimavosti

ked sa takto staviac aj k ludom v reale, tak to moze dopadnut rovnako

lLily

s akym chlapom zit? ukrivdenym chudakom, ktoreho sa dotkne, kdd ho niektor nazve milym, zatoze sa pretvaruje a hra na neviniatko? naco si nieco tak obsurdneho vobec predstavovat, zvlast pri celkom cudzom cloveku