antikoncepcia bez testou

sedmikraska

ja viem a asi si ich radsej dam urobit. Som ale teraz v Irsku a nemam pracu, takze ani poistenie. Normalne byvam v cechach a kedze nemam ceske obcianstvo, tak ani tam nemam narok na poistenie, takze vsetku tuto dobu co som v zahranici musim doplatit slovenskej poistovni aj ked som vlastne z nej odhlasena. Na Slovensko chodievam tak na tyzden a to ma na taku kratku chvilu nechcu poistit. Je to dost zamotane a nedomyslene, ale nejak to skusim poriesit, Snad uz nejake 2 mesiace to vydrzi.

sedmikraska

1x som si davala predpisat antikoncepciu asi v 16-17. nemala som prachy a tie testy staly asi 250sk, tak mi kamaratka povedala o jednej doktorke, ktora ju dava bez testou, tiez mi len povedala, ze ak by som mala nejake problemy, tak mam prist. teraz uz treti rok cestujem po svete. Takze som bola uz u mnohych doktorov a vzdy ked chcem predpisat,tak mi ju vsade bez problemov predpisu a uz sa ma nikto nespita, ci mi niekedy robili testy. Od tej operacie so uz zmenila, ale aj tak tu hrcku som tam mala uz nez som vobec nejaku zacala brat, lem mi ju vyberali az asi po 5 rokoch

shakt

jaja to normalne urcite neni, este tak spinenie prvy mesiac! pokial ti toto povedali u gynekologa, tak ho okamzite zmen a ak mozes prestan brat tu Hak ktoru beries, moze to byt zdravotny problem ale moze to byt sposobene aj tym ze ti hak nesadla a treba ju vymenit! Rozhodne dalej necakaj a zajdi ku gynekologovi- a nenechaj sa odbit, ze je to ok!!!

jaja

bby..poculi ste aby niekto stale krvacal tak ako ja po nasadeni HAK po 2-3-rocnej prestavke..sak ja som uz z toho vycerpana..a ked som volala do ambulancie..povedala,ze to sa upravi a spinenie je priznakom zvyku,ale ja som jej povedala,ze nespinim,ale stale krvacam mam v kuse menzes a to je rozdiel,si myslim....tak este 7 tabletiek a pocas sedem dni pauzi dostanem zas menzes...to ako budem bez prestavky..??alebo co???ako si to mam vysvetlit...poradte!!dik

shakt

Dami myslim ze vsetky mate usta,pokial sa vam nezodpovedny gynekolog snazi predpisat HAK bez krvnych testov,treba trvat na svojom-chcem najprv testy, po vysledkoch si pridem pre HAK.Ide o vase zdravie,v prvom rade musi na nom zalezat vam a vy ste zan zodpovedne, preto sa netraba bat povedat co chcem, opytat sa,preco sa dane vysetrenie robi,chceme vediet postup,ake su vysledky,co to znamena a nenechat sa odbit,gynekolog je tam pre vas.ak sa neopytate,maloktory je taky poctivy ze vam sam od seba vsetko vysvetli.
Nikdy by som si Hak nenechala predpisat bez testov.Radsej si pockam. a ak uz predpise Hak bez testov,tak rozhodne iba jedno mesacne balenie na skusku,nie viac.Ak predpise viac,vyberiem si iba jedno.Ak nemam ziadne problemi a neprejavuju sa ziadne neziaduce ucinky,ktore neprehliadame dami!!-bolest prsnikov, spinenie mimo menstr.cyklu atd.

monicka2509

sedmikraska..ja mam ten isty problem...bola som u lekarky,predpisala mi hak bez testov,bez vsetkeho..a povedala,ze uvidime..ked mi bude zle,mam prestat brat hak..ale ze ja som si kupila 3 plata za 700sk,to jej zrejme asi nevadi...neznasam take nezodpovedne lekarky..hanba im

agina

Nechapem, ako vam moze gynekolog predpisat antikoncepciu bez toho, aby vam vysetril krv a podla toho zistil, aka je pre vas najlepsia.S tym som sa teda este nestretla.

jaja

ano aj mna to teraz se...,som 3 mesiace po operacii - odstranili mi vyjecnik,teraz mi nasadil HAK - BELARA bez testou a uz 14 den mam menzes..To je naozaj jeho lahostajnost,mna to ale nenapadlo v tom momente aby mi najskor urobil test a potom dal HAK..budem si to hned ked mi skonci M ziadat