Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Prosím Radu

Príspevok v téme: Prosím Radu
Dk654

Uhm.. Potrebujem súrne radu.. Mám 13 a som dosť v komplikovanom stavu. Ide o to, že občas trpím hlbokými depresiami, ktoré sa neustále opakujú. Vďaka tomu som vždy sama a uzavieram sa do seba, čo ma úplne zožiera a viac som depresií. Taktiež strácam chuť žiť. Nechce sa mi jesť, chodievať von a podobné veci, ktoré robievam a myslím na samovraždu. Ale stále sa to potom zlepší a ja sa normálne smejem. To sa deje stále dookola.

Viem, že v mojom veku je normálne, že som precitlivená. Ale nie je toto už abnormálne? Já fakt trpím hlbokými depresiami a rodičom sa to bojím povedať. Nie som normálna? Rada by som si prečítala váš názor.

Je to fakt nepríjemné, mať takéto pocity...

Jax

Si vo veku, kedy je vsetko normalne.
Depresie mozu casom odzniet, no nemusia. Ide len a len o to, ci a ako to TY zvladas. Ak je toho uz na teba prilis, urcite vyhladaj pomoc. Nemusi to byt nutne psychiater, staci pokecat s rodicmi, kamosmi, fararom, rozumnymi ludmi na nete, zavolat na linku dovery. Mozno potrebujes iba toto. A mozno potrebujes lieky.
Na tvojom mieste o tom pokecam s ludmi, ktorym doverujes. Viacerymi. A zavolal by som urcite na jednu z liniek dovery. Drzim palce a zavidim, zazivas velmi obohacujuce obdobie

lLily

ano 13-rocnej da psychino lieky a v 15-tich sa moze v pohode obesit...za toto by mali psychiatrov zatvarat, takto spinit uz detske mozgy

sportovec1

Inak, podla toho ako pises zrejme chyba v tvojom mozgu chemicka latka, bolo by najlepsie vyhladat psychiatra....dal by ti liek a je to v pohode.Hlavne sa snaz mysliet pozitivne,konivky nejake si najdi a prekonavaj sa.Drzim palce