Problém po depilacii

Kycera

Debby,
alergické vyrážky jazvy nezanechávajú! Jedine ak by si ich začala vytláčať alebo škriabať. Na tie sa NIJAKÝ krém neaplikuje! A je jedno, či sa Ti vyhodia po liekoch, jedle, kozmetike,...
Nabudúce si sprav test znášanlivosti predtým, ako si začneš niečo nanášať na tvár.

Debby123

Kycera
Jazvy od tych drobných vyražiek čo mam teraz po tvári... No robila som to hlavne preto lebo som sa hanbila za tie chĺpky lebo som ich mala na ženu dosť veľké... A keď som si dala make up tak ich bolo vidno ešte viacej

Kycera

Sama si si vybrala a vidíš ako to dopadlo...
Svoj stav si len zhoršila. A teraz môžeš len hádať, čo je za tým! Antihistaminikum, krém, oboje alebo?
Prečo by si mala mať jazvy?

Debby123

Stále to mám,, no len dúfam že mi tam neostanú jazvy.....
Pred tým som mala hladkú pleť a takto som sa vyhadzala... Vyskúšam teda nedávať nič čo to urobí

Kycera

Debby,
vyskytla sa u Teba alergická reakcia na vosk, podepilačné ošetrenie alebo na oboje. NIČ sa na to nedávaj, NIČ neužívaj!!! Tvár si umývaj len studenou vodou, prikladaj studené obklady.

Debby123

Bola som si kupiť calcium... Ale kupila som calcium pantotenat... Som sa pomylila ale čo som pozerala ta skoro to iste

gabona1

Na zmiernenie je veľmi dobré calcium panthotenicum, upokojí pokožku, prípadne prebehni do lekárne, mne tam vždy dobre poradia. Ja chodievam do dr.max, lebo ich mám najbližšie...

Debb

Ďakujem Vám za rady...
Empe.... Neje to až tak zlé, da sa to vydržať len teraz sa bojim že mi to nebude pekne dorastať... Že chĺpky nebudú tenké a práve preto sa mi objavili tie pupáčiky :) tebe to ako dorastá?