Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Kde sa zoznámiť s mladými ľuďmi?

Príspevok v téme: Kde sa zoznámiť s mladými ľuďmi?
jumbacisko

Zdravím, môj problém nie je veľmi vážny ale aj tak by som bol radšej, keby som ho nemal. Mám 19 rokov, o rok končím strednú (zle mi vychádzajú roky), a dokopy mám len okolo 3 priateľov. Áno, viem, že menej je niekedy viac, ale predsa len ma kus zamrzí, keď idem v sobotu večer do kina sám, alebo dakde sadnúť tiež sám. Tí 3 priatelia sú fajn a pomerne často s nimi trávim voľný čas, ale tak oni majú aj svoje aktivity a svoje partie. Som aj pozývaný na narodeninové oslavy, alebo niekde s väčšou skupinou spolužiakov, ale to až také časté nie je. Nikto ku mne nepríde len tak s vetou: Cez víkend by si nešiel/nepodnikol to a to?
Preto sa chcem opýtať kde a ako spoznať nových ľudí mimo školu resp. známy sociálny okruh? Prihovoriť sa len tak v knihkupectve/kaviarni...? Zas nechcem pôsobiť zúfalo. A boli ste v mojom veku v rovnakej situácií či ste boli skôr obľúbení a viac žiadaní?

jumbacisko

Marunka: Vieš čo, rád čítam, počúvam hudbu, spím, prechádzam sa...väčšinou také introvertné činnosti. :D Ale zas na druhej strane som rád aj medzi ľuďmi, nemám problém pokecať, zaujímať sa o druhých atď. Ale asi to moje introvertnejšiie ja je silnejšie.

Marunka

Mesačný, lebo si tu nadhodil to s tým vekom a mňa to celkom zaujíma skoro pri každom užívateľovi, ak ma niečim zaujmú jeho príspevky alebo štýl vyjadrovania sa. Ale nemusíš písať ;)

Mesačný princ

A prečo ťa to zaujíma? :) Ale asi toľko, na koľko sa cítim a to bude veľmi veľa. veru aj do dôchodku by som už šiel :D

Marunka

Mesačný, už ma nejaký ten piatok zaujíma, koľko máš rokov? :D
Autor témy myslí asi ľudí vo svojom veku, že? :)

Autor, rozumiem, ale tak ja som ti vypísala veci, ktoré robím ja, čiže naozaj podľa svojich možností sa riaď ;) Ono, aj v supermarkete môžeš nájsť kamoša, ale v tomto som ja jemne skeptická :D Dosť pochybujem, že sa ti podarí nájsť na takom mieste niekoho. Skôr by som sa vtrela do partie tých tvojich kamošov.
Čo rád robíš vo voľnom čase?

Mesačný princ

Akí sú to mladí ľudia? len ma to zaujíma, pretože ja si už pri mladších pripadám ako tesne pred smrťou :D

jumbacisko

Marunka: Hej no, len ide o to, že zo zdravotných dôvodov nemôžem napr. tancovať, či ísť na turistiku. Ale jasné, v rámci možností sa vždy niečo nájde. Aj z rozhovoru v supermarkete môže niečo byť. Len neviem, či vystihnem ten správny moment resp. osobu.

Marunka

Asi by som to riešila podľa záujmov. Veľmi veľa ľudí som spoznala počas cestovania, ktoré milujem :) Alebo počas rôznych aktivít. Odporúčam ti začať robiť nejaký šport. Zaplatiť si kurz, kde sa stretávajú tí istí ľudia a už máš o niekoľko známych naviac. Nie kamošov, to sa stanú samozrejme až po nejakom čase. Kto ti bude najviac sympatický, toho zavolaj von :) Alebo turistika. Ešte sa mi nestalo, aby som šla na túru a nespoznala niekoho nového a nešla s ním opäť niekam. Píšeš, že kamoši majú svoje partie...no tak sa spýtaj, či s nimi môžeš vybehnúť von, že chceš spoznať nových ľudí...fajn sú napríklad aj jazykové kurzy, spoločenské tance, bars čo :) Podľa záujmov, ktoré máš si vyber...