zmena práce

Príspevok v téme: zmena práce
lola5

ahojte, chcem sa opýtať, ako u Vás prebiehala v živote zmena práce, ja som od januára nespokojná v tej svojej, necítim tu istotu, naopak, nestabilitu, avšak nejak sa neviem rozhýbať dalej, pretože zvyk železná košeľa, tri roky som tu, no finančná situácia v malej firme sa zmenila, čo badateľne cítiť na atmosfére, výplata na trikrát, stravné lístky žiadne len prísľuby o nich
uvažujem, že začnem hľadať

ruufinka

Tiež som mala tento problém a mala som veľký problém dať bývalej práci zbohom, ale tak každý koniec je nový začiatok.

malik

najlepsie bude ak sai najdes nieco nove a az potom by som na tvojom mieste odchadzal. radsej mat nieco v zaruke a nie len tak buchnut dverami a potom co?

masrada

Pravdaze treba zmenit zamestnanie. Normalne si zistit, kde v tvojom okoli su ake firmy, rozosles ziadosti a niekam ta uz vezmu. Ja som tiez nebola spokojna v mnohych pracach, tak som stale menila a hladala, az kym som nenasla to, co mi vyhovuje. Niekde bol problem s peniazmi, nikede so sikanovanim (to je vsade, kde je moznost karierneho postupu), ale niet nad vitazoslavny pohlad a nad vitazoslavny usmev a posmesny uskrn v den, ked odtial odchadzas, kde ti bolo zle. Pre lenivcov a intriganov je velmi zle, ked od nich z kolektivu odchazda obet, nu ktoru kydali. A debilny sef si ani neuvedomi, ze prave stratil najlepsieho zamestnanca, a to zamestnanca tak dobreho, ze od neho lepsieho nikdy nemal, ani mat nebude. Preco si to neuvedomuje? Lebo uveril intrigam. A este: Ked usilovny odide, lenivci si uvedomia, ze uz za nich ich robotu nema kto robit. V den, ked takyto clovek od nich odchadza, sa zrazu vsetko obrati: on je ten stastny a oni su nestastni. Odporucam ti tento dobry pocit zazit :) Podla moznosti co najskor :) Ja som ho uz zazila velakrat :)

timea20

Lola nikde nieje napisane ze tam kam nastupis mas ostat az do dochodku ja som vystriedala niekolko zamestnani ked sa mi nieco nepozdavalo ked ma donemoty chceli nechavat na dohodu alebo ziadny postup na plate netreba sa bat robota sa fakt da najst aj v zahranici aj na Sk ako tu pise denisaf

denisaf

lola urcite hladaj ja som tak isto jeden cas robila v malej firme za minimalnu mzdu a zodrala som sa ako kon este ked som nieco povedala sef by nedbal dat ma na dohodu za 140 radsej aby mi ani to minimum nemusel davat....teraz robim vo vyrobe na 3 smeny plat dvojnasobny,13-14 plat, bud doobeda alebo poobede volno vyplata vzdy k 15temu v mesiaci nie neskor bez vyhovoriek ...sice neviem ake miesto hladas ale daj si na net inzerat napis v skratke nieco o sebe a o tom co hladas a uvidis ako sa ti zacnu ozyvat zamestnavatelia... mne teda hned vyvolavali :) ten sef dnes zrusil celu malu prevadzku lebo nikomu nedal normalnu vyplatu :-D hladaj a urcite si najdes lepsie da sa to