Trampolíny zabavia vaše deti a sformujú vašu postavu

Táto diskusia patrí k článku: Trampolíny zabavia vaše deti a sformujú vašu postavu
Trampolíny zabavia vaše deti a sformujú vašu postavu

Skákanie na trampolíne nie je len zábava. Malé trampolíny pre vnútorné použitie sú vhodným prostriedkom pre aeróbne cvičenie. Okrem vás sa na nich vybláznia i vaše deti. Deti trampolíny skrátka milujú.

Laco87

kde ste kupovali ? ja sa prave obzeram po nejakej, nasiel som eshop garden-life, ten ma dobre recenzie, ale rad by som si to aj porovnal :)

prvvykrat1

my sme tiež deťom kupili trampolínu exit bola síce drahšia ale je spoľahlivá nič sa na nej neodtrhlo nepokazilo .v poslednom čase sa na nej vyskáčem aj ja a kilá idú pekne dole

veveveve

Trampolína je výborná aktivita ako pre deti, tak pre dospelých :) a ked je na záhrade, sú ešte aj na čerstvom vzduch čo je najlepšia kombinácia

kreveta00

Tiež máme od Exit trampolínu na záhrade :) u nás ju teda využívajú iba deti, ale sama sa divím, že už ju máme tretí rok a stále ich to baví rovnako, ako na začiatku

exittram

Máme trampolínu a bola to výborná investícia. Povodne sme ju kupovali detom, ale nedalo sa odolať a používame ju celá rodina. Odporúčam kupovať kvalitnejšie trampolíny, nie tie nejlacnejšie. My máme značku EXIT a tá je naozaj kvalitná