Psoriáza (lupienka)

Táto diskusia patrí k článku: Psoriáza (lupienka)
Psoriáza (lupienka)

Psoriáza je kožné ochorenie charakterizované náhle alebo postupne vznikajúcimi červenými svrbiacimi fľakmi. Fľaky sa objavujú najmä na lakťoch, kolenách, rukách, trupe a na nechtoch.

kajomija

more pomaha, ale len na chvilku. sestra ma psoriazu a ma to uplne vsade, kde si viete predstavit. nechodi ani na kupaliska kvoli znechutenym pohladom ludi. je to na psychiku.

KAPACITOR

Najlepšie je liečiť pokožku zvnútra, tam kde vznikajú choré chemické reakcie. Preto sa lieči aj orgán a nielen pokožka.
Extrémne pomohlo ESSENTIALE 300mg tvrdé kapsule 3 x 2kapsule denne, užívanie spolu z jedlom po dobu 5 týždňov. Pokožka nemá na všetkých častiach tela rovnakú hrúbku, preto sa obnovuje na niektorých miestach skôr a na niektorých dlhší čas. Zlá funkcia pečene môže byť spôsobená aj vplyvom psychosomatiky, napr. vnútorný hnev, nespokojnosť. Treba sa venovať aj liečbe psychiky/duše/emóciám.

Maria_B

Ahojte, na psoriazu moze pomoct pobyt pri mori, ale co pomaha je tato konopna mast, kamaratke pomohla. Nechcem spamovat tak len kuknite stranku a na nej si dajte produkty ( ozopa.sk )

jarmila1

Ahojte, pocula som, ze na psoriazu vraj pomaha pobyt pri mori. Ma s tym niekto nejaku skusenost? Pomohlo vam to?